Trwa ładowanie...

Tak wyglądała wizyta pierwszej damy USA w Centrum Nauki Kopernik

Nawet po wyjściu pierwszych dam z Centrum Nauki Kopernik dzieci pozostawały pod ich ogromnym wrażeniem.

Tak wyglądała wizyta pierwszej damy USA w Centrum Nauki Kopernik
d4i36t5
d4i36t5

Podczas swojej podróży dyplomatycznej do Polski pierwsza dama USA odwiedziła Centrum Nauki Kopernik, gdzie spotkała się z dziećmi uczestniczącymi w warsztatach naukowych. Towarzyszyła jej Agata Duda. Obie panie spotkały się z wyjątkowo entuzjastycznym przyjęciem.

Nawet po wyjściu pierwszych dam z Centrum Nauki Kopernik dzieci pozostawały pod ich ogromnym wrażeniem. - Pani Melania jest bardzo ładna, bardzo mi się podoba - powiedział jeden z przedszkolaków. Dzieci bardzo pozytywnie oceniły również znajomość naszego rodzimego języka przez panią Trump.

Obie pierwsze damy mogły posłuchać koncertu zagranego na kwiatach i warzywach, który przygotowali dla nich pracownicy CNK i zgromadzone dzieci. Same również mogły wziąć udział w eksperymencie. Melania Trump zagrała na goździku, a nasza pierwsza dama wybrała warzywa i owoce. Obie z pań otrzymały specjalny prezent przygotowany dla nich na tę okazję. Agata Duda - kostkę z łamigłówką, z kolei Melania Trump różowy pantofelek.

Oprócz nietypowego koncertu pierwsze damy mogły podziwiać również inne eksponaty zgormadzone w CNK. Dla zgromadzonych osób Melania Trump przygotowała drobne upominki w postaci plecaków z motywem amerykańskiej flagi. Dzieci były nimi zachwycone. Tak samo jak możliwością spotkania dwóch pierwszych dam.

Źródło: WP Kobieta

d4i36t5

Oprac. Karolina Pietrzak

d4i36t5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i36t5
Więcej tematów