Trwa ładowanie...

Szukali jej przez siedem lat!

Iwona L. ukrywała się przed organami ścigania od 2005 roku

Szukali jej przez siedem lat!
d34fm9p
d34fm9p

Policjanci z wydziału kryminalnego komendy na Bielanach szukali 51-letniej Iwony L. Kobieta była poszukiwana listem gończym oraz dwoma zarządzeniami o ustalenie miejsca pobytu wydanymi przez sąd rejonowy w Zamościu oraz prokuraturę rejonową Warszawa Ochota. 51-latka od 2005 roku ukrywała się przed organami ścigania. Oskarżona jest o doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem jednego z banków poprzez podrabianie zaświadczeń o zatrudnieniach w celu wyłudzenia kredytu.

Chcąc uniknąć odpowiedzialności, Iwona L. przez siedem lat ukrywała się na terenie całego kraju, regularnie zmieniając miejsce pobytu oraz swój wygląd. Mimo obowiązku nie wyrobiła nowego dowodu osobistego. Przez cały okres poszukiwań 51-latka zatrudniała się wyłącznie na czarno. Ani razu nie skorzystała z publicznej służby zdrowia.

Iwona L. nie kryła zaskoczenia, gdy policjanci pojawili się w mieszkaniu przy ul. Solipskiej, w którym aktualnie mieszkała. Została zatrzymana i przewieziona do bielańskiej komendy. Teraz odpowie za swoje czyny.

d34fm9p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34fm9p
Więcej tematów