Trwa ładowanie...

Szemrany karnawał po warszawsku

Galant damuliki, szykowni panowie! Zbierajcie siły po sylwestrowech balach i szukajcie odpowiedniej garderoby, co by przenieść się w świat starej Warszawy!

Szemrany karnawał po warszawsku
d32a0hy
d32a0hy

Konkurs wiedzy o warszawskiej gwarze, szulerskie gry, karaoke z warszawskimi szlagierami, pokaz mody z lat 20./30., pokaz stepowania i charlestona oraz koncert Grupy Teatralnej Warszawiaki. Warszawski karnawał zapowiada się w tym roku hucznie! A wszystko to w jedną noc, na jednej imprezie - w najbliższą sobotę, 5 stycznia w klubie CDQ!

Będzie klawo jak cholra, takiego koncerta jaki zamiarujemy uskutecznić jeszcze nie było! - mówi Grupa Teatralna Warszawiaki, organizatorzy wydarzenia - prócz tego będziecie mogli, kochane Proszepaństwo zaśpiewać pod muzyczkie na żywo w wyjątkowem programie karaokie, pozajewaniać z cwaniakami z Grupy Warszawiaki w 3 karti oraz wziąć udział w klawech konkursach. Szpecjalną nowością będzie prezentacja mody z lat 20/30 Grupy Bluszcz oraz pokaz stepowania i nauka charlestona w wykonaniu Swingout.pl.*

Cytujemy program:

SZEMRANIE(sala na górze):

19.00-19.30 Piotr Gie. i Marcin Mazurek (Sztamaki z Grupy Teatralnej Warszawiaki) poprowadzą konkursa z wiedzy o warszawskiej gwarze. Jak kto okaże się szpecjalysta w dziedzinie wypije nie jedno pifko z baru, lub dostanie prezent-niespodziewankie. A więc warto znać się na rzeczi!

d32a0hy

19.30-20.00 Czarek Karaś, Michał Saroma i Żul Ze Szuwar (*Tyż sztamaki Warszawiaki) wystąpią z szulerskiem programem...kto odważny, może spróbować zmierzyć się z kanciarzem- jak kto sztyfcik, niech nie zawraca kontrafaudy!

22.30 Karaoke z muzyczką na żywo (rzecz wiadoma, że karaoke przygotowane przez Grupę Teatralną Warszawiaki musi być koniecznie w klimacie przedwojennem i warszawskiem, a skoro musi to będzie!)....poprowadzi je Robert Przybyła, nasz Grupowo-Warszawski cwaniak z Kiempy!

ALEGANCKO(sala na dole):

20.00 pokaz mody lat 20/30 przygotowany przez Grupę Rekonstrukcji Historycznej "Bluszcz".

20.20 Pokaz stepowania przygotowany przez grupę Swingout.pl

d32a0hy

20.40 Koncert Grupy Teatralnej Warszawiaki *w składzie: Gabriela Mościcka-: akordeon:, Filip Jurczyszyn-kontrabas, Tadeusz Czechak-mandolina oraz gościnnie Sylwester Kozera* (założyciel Kapeli Czerniakowskiej)-banjo, wokal: Tunia Haas, Greta Tumidajska, Matina Bocheńska, Gabriela Mościcka, Jan Jastrzębski, Grzegorz Domański, Jakub Kozak

21.30 Pokaz Charlestona przygotowany przez Swingout.pl będzie, Szanowne Proszepańswo połączony z nauką podstawowych kroków do tańca, tak aby klawo Wam się tańcowało przez następne godzinki.

22.00 - Do BIAŁEGO RANA Dj Kozak i dj Belmondo z Warszawskiech Barów Mlecznech zapewnią Wam muzyczkie z gramofonu!

5 stycznia 2013 (sobota)
CDQ, Burakowska 12

wstęp: 15zł. Lub 5zł (dla tech, co przyjdą ubrani faszonem dawnech lat)

d32a0hy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32a0hy
Więcej tematów