Trwa ładowanie...

Sportowy weekend na Białołęce

Turniej Piłki Nożnej oraz „Bieg przez most” to sportowe propozycje - wciąż można zgłaszać swoje uczestnictwo!

Sportowy weekend na Białołęce
d1mmlus
d1mmlus

Turniej Piłki Nożnej oraz „Bieg przez most” to sportowe propozycje na nadchodzący weekend, 6-7 września, przygotowane dla mieszkańców stolicy przez dzielnicę Białołęka . Wciąż można zgłaszać swoje uczestnictwo w obu imprezach.

Turniej Piłki Nożnej odbędzie się w sobotę 6 września w godz. od 10:00 do 20:00, na nowo otwartym po modernizacji boisku przy ul. Strumykowej 21. Piłkarska rywalizacja będzie toczyła się w czterech kategoriach wiekowych:

  • I kategoria roczniki 2005-2006,
  • II kategoria roczniki 2003-2004,
  • III kategoria roczniki 1999-2002,
  • IV kategoria "OPEN" rocznik 1998 i starsi.

Do Turnieju dopuszczone będą zespoły sześcio- lub siedmioosobowe w zależności od kategorii wiekowej. Łącznie w zawodach będzie mogło wystartować 56 drużyn - o wpisaniu na listę startową decyduje kolejność zgłoszeń.

d1mmlus

Zgłoszenia drużyn zawierające nazwę zespołu, imiona i nazwiska oraz rok urodzenia zawodników, imię i nazwisko pełnoletniego opiekuna drużyny (w przypadku drużyn z kategorii IV może być to jeden z zawodników), należy wysyłać drogą mailową do piątku, 5 września, do godziny 14.00, na adres sportowy@bos.waw.pl . Więcej informacji na temat zawodów oraz regulamin turnieju dostępne są* tutaj*.

Dla amatorów zmagań indywidualnych w niedzielę, 7 września, przygotowany został dziesięciokilometrowy „Bieg przez most”. Trasa biegu przebiegać będzie ulicami Książkową – Nowodworską – Mehoffera – Świderską – mostem M. Skłodowskiej – Curie (ścieżką rowerową i chodnikiem dla pieszych) – następnie nawrót po bielańskiej stronie mostu (przy ulicy Farysa) – powrót tą samą trasą – do mety przy ulicy Książkowej. Start 1500 uczestników zawodów o godz. 11.00.

Każdy biegacz otrzyma pakiet startowy, w którym są koszulka techniczna, numer startowy z chipem (elektroniczny pomiar czasu), baton energetyczny oraz napój.

Zapisy:
• do 5 września przez formularz zgłoszeniowy na stronie biegprzezmost.pl ,
• 6 września w Biurze Zawodów (ul. Strumykowa 21) w godzinach 14.00-18.00,
• 7 września w Biurze Zawodów (ul. Strumykowa 21) w godzinach 8.00-10.45.

d1mmlus
d1mmlus
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mmlus
Więcej tematów