Trwa ładowanie...

Spis powszechny warszawskich syrenek (KONKURS)

Widzisz syrenkę? Zrób jej zdjęcie!

Spis powszechny warszawskich syrenek (KONKURS)
dp8cf4s
dp8cf4s

Pół kobieta-pół ryba zwana syrenką od dziś stanie się najbardziej fotografowaną panną w Warszawie. Startuje akcja Spis Powszechny Syren Warszawskich. Konkurs między innymi organizuje Dom Spotkań z Historią i dla najwytrwalszych fotografów już planuje nagrody.

Zasady konkursu są proste. Widzisz syrenkę? Zrób jej zdjęcie! Zapamiętaj, gdzie ją spotkałeś i wyślij zdjęcie razem z informacją o lokalizacji i opisem na adres syrenka@dsh.waw.pl.

Liczy się zarówno ilość, jak i jakość wykonanych zdjęć. Organizatorzy konkursu szukają nie tylko „nowych” syrenek, ale również nieoczywistych kadrów z tymi, które wszyscy dobrze znamy. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi 29 sierpnia 2015 roku w klubokawiarni Plażowa. Po zakończeniu konkursu zostanie stworzona interaktywna mapa stołecznych syrenek, zawierająca nadesłane fotografie.

Regulamin konkursu:

  1. Konkurs trwa od 20 lipca do 20 sierpnia 2015 roku.
  2. Organizatorami konkursu są Akademia Fotografii, Dom Spotkań z Historią, Klubokawiarnia Plażowa, Fundacja Warszawa jest kobietą.
  3. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 16 lat.
  4. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: a) TROPICIEL SYRENEK. Zwycięzcą zostanie uczestnik, który udokumentuje największą ilość syrenek. W przypadku nadesłania przez uczestników takiej samej ilości zdjęć, głos decydujący będzie miało jury Akademii Fotografii. b) MOJA SYRENKA. Zwycięzcą zostanie autor najlepszego zdaniem jury Akademii Fotografii zdjęcia syrenki warszawskiej.
  5. Zdjęcia należy przesłać na adres syrenka@dsh.waw.pl. W tytule należy wpisać kategorię, a w treści 1) opis zawierający m.in. lokalizację, oraz 2) dane kontaktowe uczestnika konkursu (imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail)
  6. Zdjęcia mogą być wykonane dowolną techniką. Każdy uczestnik może wykonać dowolną ilość zdjęć. Uczestnicy wysyłając zdjęcia do konkursu wyrażają zgodę na publikację ich w Internecie.
  7. Zwycięzca konkursu w kategorii „Tropiciel syrenek” otrzyma voucher o wartości 800 złotych na dowolnie wybrany przez siebie kurs w Akademii Fotografii. Voucher może być wykorzystany tylko przez osobę, która wygrała konkurs. Voucher należy zrealizować do końca 2015 roku.
  8. Zwycięzca konkursu w kategorii „Moja syrenka” zostanie wyłoniony przez jury konkursu. Nagrodą za najlepsze zdjęcie jest Zaawansowany Kurs Fotografii (trzy wybrane bloki tematyczne http://www.akademiafotografii.pl/warszawa/zaawansowany-kurs-fotografii) w Akademii Fotografii. Zwycięzca musi wziąć udział osobiście w kursie do końca 2015 roku.
  9. Organizatorzy w czasie trwania konkursu będą prowadzili profil konkursu na Facebooku, na którym będą umieszczane wybrane zdjęcia uczestników. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publikowania tylko wybranych zdjęć nadesłanych przez uczestników.
dp8cf4s
dp8cf4s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp8cf4s
Więcej tematów