Trwa ładowanie...

Snow Town 3 - targi sprzętu, ubrań i dodatków narciarskich

Znane i sprawdzone marki prezentujące wybór nart, sprzętu i akcesoriów snowboardowych, butów, ubrań, dodatków, ponadto porady, informacje treningowe i wiele innych atrakcji

Snow Town 3 - targi sprzętu, ubrań i dodatków narciarskich
d26fima
d26fima

To dopiero za miesiąc, ale fani zimowych sportów już powinni wpisywać to wydarzenie w plannery. Trzecia edycja targów zimowego sprzętu, ubrań i dodatków na stok Snow Town zgromadzi bowiem w jednym miejscu jednego dnia różnorodnych wystawców związanych z tematyką sportów zimowych. 24 listopada w godzinach 12:00 - 18:00 w przytulnych wnętrzach 1500m2 zagoszczą znane i sprawdzone marki prezentujące wybór nart , sprzętu i akcesoriów snowboardowych, butów, ubrań, dodatków, ponadto porady, informacje treningowe i wiele innych atrakcji.

Czekasz na zimę ? Przygotowujesz się do sezonu? Tęsknisz za ośnieżonym stokiem? Jeśli TAK....to... Odwiedź i poczuj zimową atmosferę na kolejnej edycji targów Snow Town - mówią organizatorzy - Wybieramy znane i sprawdzone marki oraz wyszukujemy perełki, nowości i niszowych, alternatywnych projektantów. Wszystko for boys & girls.

W jednej, znanej przestrzeni 1500m2 do wynajęcia spotkają się fani sportów zimowych. Wystawcy zaprezentują nowości i kolekcje na sezon 2013/2014.
❄ narty / snowboard / szeroko pojęty sprzęt
❄ buty / wiązania / akcesoria
❄ ubrania streetwear, freestyle, local na stok i po
❄ wyjazdy / wydarzenia
❄ porady / treningi / przygotowanie

WSTĘP WOLNY!*Zobacz także: zBiegiemNatury: Biegaj jesienią i zimą! *

d26fima
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26fima
Więcej tematów