Trwa ładowanie...

Sieć przesyłowa pod mostem Łazienkowskim już działa. "Saska Kępa z dostawami ciepła"

Wykonawcy udało się zrealizować prace przed terminem.

Sieć przesyłowa pod mostem Łazienkowskim już działa. "Saska Kępa z dostawami ciepła"
d35indz
d35indz

Kierowcy mogą już przejeżdżać odbudowaną przeprawą, ale nie oznacza to końca prac na samym moście Łazienkowskim. Jednak niezwykle istotną sprawę dla mieszkańców Saskiej Kępy udało się doprowadzić do szczęśliwego finału. Chodzi mianowicie o odbudowanie sieci przesyłowej, co pozwoli na zapewnienie dostaw ciepła przed okresem zimowym. Co warte podkreślenia, udało się tego dokonać przed terminem wyznaczonym w umowie . Zarząd Dróg Miejskich poinformował, że podłączanie pozostałych sieci i mediów pod mostem zakończy się jeszcze w grudniu br.

Za nami kolejny milowy krok przy odbudowie mostu Łazienkowskiego.

— ZDM Warszawa (@ZDM_Warszawa)

d35indz

Oprócz uzyskania przejezdności jedną z najistotniejszych kwestii było bowiem zapewnienie przesyłu ciepła dla warszawiaków z tej części miasta. W wyniku intensyfikacji prac udało się to osiągnąć. Na samym moście trwają jeszcze roboty związane m.in. z przebudową łącznika na estakadzie zjazdowej w kierunku Puław.

Ponadto prowadzone są prace związane z demontażem i rozbiórką schodów prowadzących do poszczególnych przystanków komunikacji. Dzięki ich odbudowaniu znikną też utrudnienia, obejmujące np. pasażerów miejskich autobusów.

d35indz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35indz
Więcej tematów