Trwa ładowanie...

Przemycał narkotyki w jaguarze. W specjalnej skrytce schował prawie 6 kg marihuany [WIDEO]

Z ustaleń wynika, że narkotyki prawdopodobnie zostały zakupione w okolicach Barcelony.

Przemycał narkotyki w jaguarze. W specjalnej skrytce schował prawie 6 kg marihuany [WIDEO]
d3bwn4e
d3bwn4e

Stołeczni policjanci udaremnili przemyt blisko 6 kilogramów marihuany. Narkotyki ukryte w specjalnie skonstruowanej skrytce w jaguarze trafiły do Polski z Hiszpanii. Mężczyzna podejrzany o to przestępstwo usłyszał już zarzut w prokuraturze i został tymczasowo aresztowany.

Informacja o osobie, która może przemycać narkotyki z Hiszpanii do Polski trafiła do stołecznych policjantów od ich kolegów z komendy w Gorzowie Wielkopolskim. Z ustaleń wynikało, że Krystian K. prawdopodobnie organizował cały proceder. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna może poruszać się jaguarem, który został przerobiony w taki sposób, by ukryć i przewieźć większą ilość środków odurzających.

Z Barcelony na Pragę

Z ustaleń wynika, że narkotyki prawdopodobnie zostały zakupione w okolicach Barcelony. Funkcjonariusze zatrzymali Krystiana K. dopiero na terenie warszawskiej Pragi Północ. 22-latek został przewieziony do komendy, a samochód odholowano na policyjny parking.

d3bwn4e

Podczas przeszukania okazało się, że w zbiorniku paliwa znaleziono miejsce do ukrycia narkotyków. W specjalnie skonstruowanej skrytce znajdowały się 42 paczki z roślinnym suszem. Funkcjonariusze zabezpieczyli je i po badaniach przeprowadzonych w laboratorium kryminalistycznym KSP okazało się, że jest to prawie 6 kilogramów marihuany.

Zarzut dla Krystiana K.

Krystian K. został doprowadzony do Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, gdzie usłyszał zarzuty. Mężczyzna jest podejrzany o przemyt znacznej ilości narkotyków z Hiszpanii na terytorium Polski. Sąd zadecydował już o jego tymczasowym aresztowaniu. Za to przestępstwo grozi co najmniej 3-letni pobyt w więzieniu.

Sprawa prowadzona pod nadzorem Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga ma charakter rozwojowy.

d3bwn4e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bwn4e
Więcej tematów