Trwa ładowanie...

Prace dyplomowe w Warszawie. Ratusz podaje nowe zasady konkursu

Trwa konkurs skierowany do autorów prac magisterskich i doktorskich o rozwoju miasta. Ratusz poinformował o zmianach w regulaminie konkursu.

Prace dyplomowe w Warszawie. Ratusz podaje nowe zasady konkursuŹródło: PAP
dfxob6i
dfxob6i

W związku z pandemią koronawirusa Urząd Miasta postanowił wydłużyć do 19 czerwca termin nadsyłania prac dyplomowych o rozwoju stolicy na konkurs o Nagrodę Prezydenta m.st. Warszawy. Dodatkowo z myślą o bezpieczeństwie prace od teraz można wysyłać drogą elektroniczną, na adres: naukowa@um.warszawa.pl.

W konkursie mogą wziąć udział autorzy zarówno prac magisterskich, jak i doktorskich, które zostały obronione na stołecznych uczelniach w 2019 roku.

Miasto wspiera badaczy zainteresowanych Warszawą

Konkurs o Nagrodę Prezydenta m.st. Warszawy za najlepszą pracę dyplomową organizowany jest już po raz piąty. Ideą akcji jest zachęcenie młodych ludzi do dialogu o tożsamości i rozwoju Warszawy. Przy ocenie nadesłanych prac dyplomowych będzie ważne umiejscowienie konkretnego problemu badawczego w kontekście rozwoju stolicy, wartość naukowa oraz społeczna pracy, jak również praktyczna możliwość wykorzystania wyników oraz wniosków w projektach realizowanych przez miasto.

"Zobacz także: Kontrola umysłów istnieje. Naukowcy już testują"

"Szeroko zakreślone ramy tematyczne dają możliwość ubiegania się o nagrodę badaczom reprezentującym wszelkie dziedziny i dyscypliny naukowe" – informuje ratusz.

Nawet 15 tysięcy złotych dla zwycięzcy

Zwycięzca najlepszej pracy doktorskiej otrzyma 15 tysięcy złotych, natomiast pracy magisterskiej 7 tysięcy złotych. Organizatorzy konkursu przewidują również trzy wyróżnienia analogicznie po 6 tysięcy złotych dla autorów prac doktorskich i po 3 tysiące dla prac magisterskich.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

dfxob6i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfxob6i
Więcej tematów