Trwa ładowanie...

Pożegnanie lata na Woli. Piknik rodzinny w tę sobotę!

Zajęcia angielskiego, konkursy i loterie, degustacje i kawa z pobliskiej palarni

Pożegnanie lata na Woli. Piknik rodzinny w tę sobotę!
d4dbcws
d4dbcws

Mimo wielu utrudnień i ograniczeń (budowa II linii metra) na ulicach Woli, tamtejsze instytucje i przedsiębiorcy, postanowili zainicjować imprezę i udowodnić, że dzielnica mimo wszystko nadal tętni życiem. Piknik „Pożegnanie Lata” odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 września o godzinie 12.00, przy ul. Skierniewickiej, na zielonym skwerze Sceny na Woli Teatru Dramatycznego. Honorowy Patronat nad wydarzeń objął Burmistrz Dzielnicy Wola m. st. Warszawy.

Firmy zaangażowane w organizację tego wydarzenia, zapewnią mnóstwo atrakcji i zabaw dla dzieci. W programie między innymi zajęcia w języku angielskim, zorganizowane przez szkołę językową, konkursy i loterie oraz prezentacja zbiorów książek i zabawek. Na stoiskach będzie można również skosztować wymyślnych potraw z grilla oraz domowego jedzenia, serwowanego przez wolskie firmy gastronomiczne. Nie zabraknie także** słodkich wypieków oraz parzonej kawy, wprost z pobliskiej palarni. W trakcie imprezy będzie można również odwiedzić **stoisko Teatru Dramatycznego, zapoznać się z aktualnym repertuarem czy zakupić gadżety i plakaty.

Oprócz przyjemności dla ducha i ciała, będzie także okazja, żeby podzielić się z osobami potrzebującymi. Na terenie skweru odbywać się będzie zbiórka materiałów szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin. Warto więc przynieść coś ze sobą i przekazać na cele charytatywne - mówią organizatorzy - Impreza będzie świetną okazją do pożegnania lata, rozpoczęcia roku szkolnego oraz aktywnym spędzeniem wolnego czasu z całą rodziną. Wstęp na piknik jest bezpłatny.

d4dbcws
d4dbcws
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dbcws
Więcej tematów