Trwa ładowanie...

Pożar na Pradze. Na miejscu znaleziono jedną osobę

Ruch na ulicy jest utrudniony.

Pożar na Pradze. Na miejscu znaleziono jedną osobę
d3mv3at
d3mv3at

Ogień strawił część drewnianego baraku przy ul. Mlądzkiej 19 na Pradze Południe. W akcji gaśniczej uczestniczyły 2 zastępy straży pożarnej. Na miejscu znaleziono jedną osobę, która po zbadaniu, odmówiła hospitalizacji. Ruch na ulicy jest utrudniony.

- Zgłoszenie o pożarze przy ul. Mlądzkiej 19 otrzymaliśmy o godz. 12:19. Na miejsce zdarzenia udały się 2 zastępy straży pożarnej. Po przybyciu strażacy stwierdzili, że płonie się budynek parterowy, graniczący z budynkiem warsztatu samochodowego (lakierni). Jednostki przystąpiły do działań gaśniczych. Po ugaszeniu pożaru, gdy nie było już zagrożenia, że ogień przeniesie się na inne budynki, strażacy zaczęli przeszukiwać teren akcji. Na miejscu pożaru znaleźli jedną osobę. Zaalarmowano pogotowie, które po przyjeździe przebadało mężczyznę, lecz wspomniana osoba odmówiła hospitalizacji - powiedział WawaLove, mł. kpt. Nikodem Kiełbowicz ze stołecznej straży pożarnej.

- Obecnie działania straży pożarnej zostały zakończone, jednostki wróciły do koszar, a dalsze czynności będzie ustalała policja - mł. kpt. Nikodem Kiełbowicz.

Jak poinformował tvn warszawa - ruch na ulicy Mlądzkiej jest wstrzymany - od skrzyżowania Łukowskiej i Sulejkowskiej.

Przeczytaj też:

d3mv3at
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mv3at
Więcej tematów