Trwa ładowanie...

Pirat z BMW bezkarny!

"Nagrania z monitoringu nie dają pewności" [WIDEO]

Pirat z BMW bezkarny!
d429o7z
d429o7z

Policja zna już nazwisko kierowcy, który urządził sobie rajd ulicami Warszawy - dowiedzieliśmy się wczoraj w komendzie stołecznej. Mimo iż śledczy mają informacje, że piratem był Robert N., to jednak nawet nagrania z monitoringu nie dają pewności, że to on siedział za kierownicą. Zdjęcia nie są bowiem zbyt wyraźne. - informuje TVP.info. Do prokuratorów trafiły nagrania z monitoringu jednej ze stacji benzynowych. Zatrzymał się przy niej pirat drogowy, a kamera uchwyciła twarz kierowcy siedzącego w samochodzie. Materiał nie jest wyraźny.

– Aby przedstawić komukolwiek zarzuty, musimy mieć mocny materiał dowodowy. – powiedział tvp.info prok. Paweł Wierzchołowski, szef Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów. Niestety, zdaniem rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie, materiał dowodowy nadesłany z policji uprawdopodabnia, że sprawca to Robert N., ale jest niewystarczający.

W ocenie warszawskiej prokuratury na razie nie ma podstaw do postawienia zarzutów ani zatrzymania. Wiele wskazuje więc na to, kierujący białym BMW M3 uniknie odpowiedzialności za swój czyn.

O całej sprawie informowaliśmy Was w sobotę . Na szokującym nagraniu widać, jak BMW M3 pędzi przez miasto, ścigając się jednocześnie z motocyklistami. Wielokrotnie jadzie pod prąd, skręca ze środkowego pasa, przeciska się na milimetry między samochodami. Podczas 35 kilometrowego pościgu mężczyzna popełnił ponad 80 wykroczeń.

Zobaczcie szaloną jazdę ulicami Warszawy!

d429o7z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d429o7z
Więcej tematów