Trwa ładowanie...

Piknik nurkowy w parku Skaryszewskim!

Zobaczcie, jak wygląda nurkowanie w Warszawie!

Piknik nurkowy w parku Skaryszewskim!
d1ifbj4
d1ifbj4

Wydarzenie "Ruszaj się pod wodą w Warszawie" to nurkowy piknik pod gołym niebem w największym miejskim terenie zielonym prawobrzeżnej Warszawy - parku Skaryszewskim. Nurkowanie w Warszawie zdaje się być niemożliwe, a jednak jest całkiem realne co już nie raz udało nam się udowodnić. Tym razem chcemy zanurkować w Jeziorku Kamionkowskim, a także poprzez zabawy na powierzchni zachęcić mieszkańców Warszawy do poznawania podwodnego świata.

Podczas wydarzenia "Ruszaj się pod wodą w Warszawie" zaprezentowany zostanie różnorodny sprzęt nurkowy, ponadto odbędzie się prelekcja na temat nurkowania. Będzie także możliwość porozmawiania z instruktorami nurkowania. Ponadto podczas naszego wydarzenia w Pubie pod Pstrągiem będzie można obejrzeć wystawę fotografii podwodnej z terenu Mazowsza.

W planie są zawody w nawigacji podwodnej "na sucho", czyli bez konieczności wchodzenia do wody, lecz z głową przykrytą ręcznikiem, aby poruszać się tylko według wskazań kompasu. Do wygrania będą karnety na tzw. intro nurkowe, czyli pierwszą lekcję kursu nurkowania do wykorzystania na bezpiecznych wodach jednego z warszawskich basenów.

d1ifbj4

Podczas akcji "Ruszaj się pod wodą w Warszawie" nie może oczywiście zabraknąć nurkowania. Każdy certyfikowany nurek będzie miał niecodzienną możliwość zalogowania nurkowania w Warszawie.

Akcja "Ruszaj się pod wodą w Warszawie" ma na celu zaprezentowanie nurkowania jako sportu, który może uprawiać niemalże każdy i niemalże wszędzie. Zobaczycie, że nurkowanie wcale nie jest sportem drogim czy niebezpiecznym!

Data: 05.10.2014; Start: 10:00;
Miejsce: Park Skaryszewski, Jeziorko Kamionkowskie, teren Pubu pod pstrągiem,

Mapa: http://bit.ly/tydzienruchu214_mapa [parkujemy od ul. Międzynarodowej]

d1ifbj4
d1ifbj4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ifbj4
Więcej tematów