Trwa ładowanie...

Parada Równości odbędzie się 14 czerwca [WIDEO]

Trasę przemarszu poznamy w maju

Parada Równości odbędzie się 14 czerwca [WIDEO]
d1lpwwj
d1lpwwj

14 czerwca 2014 r. o godzinie 15:00 Parada Równości znów wyruszy ulicami Warszawy - tym razem z 12 postulatami i hasłem „Równe prawa-wspólna sprawa!”. Zakończy się imprezą w klubie La Playa nad brzegiem Wisły.

Zobacz zdjęcia: Parada Równości 2013__

Przemarsz, którego trasa zostanie podana w maju, zakończy się pod klubem La Playa przy ul. Wybrzeże Helskie 1/5, by tam zamienić się w całonocną imprezę. Organizatorzy zapewnili wszystkim darmowy wstęp i masę atrakcji: występy djów, gości z innych miast oraz najlepszych polskich drag queen. W piątek przed Paradą Równości odbędzie się zaś oficjalne "before party" w klubie Mekka przy ul. Chłodnej 35/37. Wstęp na imprezę kosztować będzie 10 zł a dochód z niej wspierać będzie organizację całej Parady.

d1lpwwj

Jak co roku, także i tym razem już na kilkanaście dni przed, rozpocznie się cykl wydarzeń pod nową nazwą Festiwalu Parady Równości. Wśród planowanych atrakcji nie zabraknie spotkań, debat, pokazów filmowych, konferencji naukowych, wydarzeń sportowych i rozrywkowych. Wszystkie mają charakter pro-równościowy i organizowane są przez różne podmioty. Instytucje i osoby chcące dołączyć współtworzenia Festiwalu Parady Równości, mogą to zrobić do połowy maja. Wówczas też na stronie www.paradarownosci.eu zostanie ogłoszony pełny program Festiwalu.

d1lpwwj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lpwwj
Więcej tematów