Trwa ładowanie...

Pamiętacie Misia, który został skatowany przez człowieka? Zdarzył się świąteczny cud

Magia świąt działa! Dzięki naszemu artykułowi, Miś ma szansę spędzić Boże Narodzenie wśród kochających i opiekuńczych ludzi. Bardzo potrzebuje czułości pomimo wszystkiego, czego doświadczył.

Pamiętacie Misia, który został skatowany przez człowieka? Zdarzył się świąteczny cudŹródło: Facebook.com, fot: Koty Spod Mostu
d1ps8ls
d1ps8ls

Niedawno na łamach WawaLove.pl opisywaliśmy historię kota, który został cudem uratowany przez panią Agnieszkę. - Znalazłam Misia jadąc do rodziców. Pobił go "człowiek": wybił zęby, uszkodził oko, połamał szczękę. Jeśli znajdzie się dla niego dom, tymczasowy lub stały, to Miś może już na święta opuści szpital - napisała nam czytelniczka.

Miś został przewieziony do kliniki w Markach, gdzie zajęli się nim specjaliści. Przeszedł już operację - miał połamaną szczękę i uszkodzone oko. - To młodziutki kocurek, spragniony czułości od człowieka pomimo wszystkiego, czego doświadczył - opowiadała pani Agnieszka.

Jak podkreślała, właściciele kota mieli odmówić udzielenia mu pomocy. Sama kobieta nie może się nim zająć, bo ma kilka zwierząt w domu, a Miś jest nosicielem białaczki, która jest niebezpieczna dla innych kotów. Ale, jak zaznacza czytelniczka, nie jest niebezpieczna dla ludzi.

d1ps8ls

Nasz artykuł wywołał niemałe poruszenie wśród czytelników WawaLove.pl. "Jak tak można skrzywdzić zwierzę? Jak można być tak okrutnym?", "szok mam łzy w oczach", "co za okrucieństwo" - to tylko niektóre z koementarzy, które pojawiły się pod tekstem.

Na szczęście historia zwierzątka zakończyła się dobrze. - Dzięki Wam Misiek jest już od poniedziałku w nowym domu. Magia świąt działa - taką wiadomość otrzymaliśmy od pani Agnieszki.

WP.PL
Źródło: WP.PL, fot: Andrzej Pągowski

ZOBACZ WIDEO: Rasy kotów, które mogą mieć alergicy

d1ps8ls
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ps8ls
Więcej tematów