Trwa ładowanie...

Otwarcie obwodnicy Janek i Raszyna. ZTM koryguje rozkłady jazdy

Pasażerów komunikacji czekają zmiany, związane z pominięciem odcinka trasy w tym rejonie.

Otwarcie obwodnicy Janek i Raszyna. ZTM koryguje rozkłady jazdy
d1hnono
d1hnono

Decyzja jest podyktowana zamknięciem dla ruchu ulicy Mszczonowskiej w Jankach oraz jednoczesnym otwarciem odcinka trasy ekspresowej S8 (obwodnica Janek i Raszyna). W związku z tym, od 17 lipca od godz. 22.00 aż do odwołania na zmienionych trasach będą kursowały autobusy następujących linii: 703, 711 i 733.

Na obszarze Janek i Raszyna pominą one odcinek ograniczony przystankami STOICKA – GRANICZNA. Autobusy pojadą trasami S2 i S8. Zmiana rozkładów jazdy dla tych trzech linii dotyczy braku zatrzymania na następujących przystankach: NA SKRAJU, MŁYN, SZKOLNA, SPORTOWA, KOŚCIÓŁ, PUCHAŁY, HRABSKA DROGA, JANKI, PL.SZWEDZKI oraz JANKI MAŁE.

Na trasie S2 uruchomiony będzie przystanek STOICKA 04. Z kolei granicznymi przystankami dla pierwszej strefy biletowej (linie: 703, 711 i 733) będą STOICKA 01 i 04. Na S8 zostaną przeniesione przystanki GRANICZNA 51 i 52. Jednocześnie funkcjonowanie JANKI MAŁE 01 i 02 oraz PL. SZWEDZKI 02 będzie zawieszone. Zarząd Transportu Miejskiego informuje też, że zmiany w organizacji ruchu potrwają aż do odwołania.

d1hnono
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hnono
Więcej tematów