Trwa ładowanie...

Ogrodowa wyłączona z ruchu

W weekend wymienią nawierzchnię.

Ogrodowa wyłączona z ruchu
d22iu9h
d22iu9h

Wymiana nawierzchni ul. Ogrodowej i dalszy ciąg prac kolejarzy na ul. Łodygowej to zaplanowane na najbliższy weekend, 5-6 grudnia, prace remontowe.

Dzielnica Wola wyremontuje nawierzchnię na ul. Ogrodowej pomiędzy ul. Żelazną a al. Jana Pawła II. Ulica będzie zamknięta dla ruchu od piątku, 4 grudnia od godz. 22.00 do poniedziałku, 7 grudnia do godz. 4.00. Objazdy zostaną poprowadzone al. „Solidarności” lub ul. Grzybowską.

Od piątku, 4 grudnia od ok. godz. 22.00 do poniedziałku, 7 grudnia do ok. godz. 5.00 zamknięty dla ruchu będzie przejazd przez tory kolejowe na ul. Łodygowej. Utrudnienia związane są z remontem przejazdu przez tory kolejowe. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Janowiecka – Swojska – Księcia Ziemowita – gen. T. Rozwadowskiego. Objechać zamknięty przejazd można także korzystając z przejazdu pod torami w Ząbkach i jadąc ul. Stefana Batorego do ul. Bystej. Autobusy linii 145 i N62 przejadą przez tory kolejowe wiaduktem na ul. gen. T. Rozwadowskiego ulicami Radzymińską, Rozwadowskiego, Księcia Ziemowita, Swojską, Janowiecką. Autobusy linii zastępczej Z45 dowiozą pasażerów na ul. Łodygową z pętli Targówek ulicami Trocką, Radzymińską, Łodygową do pętli przy ul. Klamrowej.

Zamknięta dla ruchu jest ul. Szyszkowa na odcinku od al. Krakowskiej do wjazdu na teren centrum handlowego. W dniach 3-4 grudnia ul. Szyszkowa na odcinku od al. Krakowskiej do wjazdu na teren centrum handlowego jest wyłączona z ruchu w obu kierunkach; natomiast od 5 grudnia ul. Szyszkowa będzie wyłączona z ruchu w kierunku al. Krakowskiej. Objazd został poprowadzony ulicami: Działkowa – Mineralna. Swoje trasy zmieniły autobusy linii 177.

d22iu9h

Zwężona o jeden pas ruchu jest wschodnia jezdnia ul. Wioślarskiej pomiędzy ul. Wilanowską a ul. Ludną. Wyłączony z ruchu jest prawy pas jezdni Wisłostrady (ul. Wioślarskiej) prowadzącej w kierunku Żoliborza. Do 11 grudnia wyłączony jest łącznik, tj. nie ma możliwości lewoskrętu z ul. Wioślarskiej w ul. Ludną. Ruch do ul. Ludnej odbywa się pod Mostem Józefa Poniatowskiego. W tym miejscu prowadzone są prace związane z budową dodatkowego pasa do skrętu w prawo i przebudową chodnika oraz drogi rowerowej. Wszystkie prace potrwają do końca grudnia.

d22iu9h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22iu9h
Więcej tematów