Trwa ładowanie...

Odgryzł kontrolerowi biletów kawałek ucha!

Oto jak niebezpieczna potrafi być praca "kanara"!

Odgryzł kontrolerowi biletów kawałek ucha!
d5gcjtt
d5gcjtt

* Funkcjonariusze z Woli zatrzymali mężczyznę, który podczas szarpaniny z kontrolerem biletów odgryzł mu kawałek małżowiny usznej.*

Do zdarzenia doszło tuż przed 4.00 nad ranem. W nocnym autobusie linii N91 do dwóch młodych mężczyzn podeszło troje kontrolerów biletów. Kiedy poprosili mężczyzn o okazanie ważnego biletu przejazdu, ci nie reagowali na wydawane przez nich polecenia i za wszelką cenę chcieli jak najszybciej opuścić autobus.

Kiedy pojazd zatrzymał się na przystanku w rejonie ulicy Aleje Jerozolimskie róg Jana Pawła II mężczyźni próbowali uciec. Wtedy między nimi doszło do szarpaniny. Jeden z napastników zaczął gryźć kontrolera po rękach i w pewnym momencie - niczym Mike Tyson w walce z Evanderem Holyfieldem - ugryzł pokrzywdzonego w ucho. Siła tego ugryzienia była tak duża, że sprawca odgryzł mu kawałek małżowiny usznej.

d5gcjtt

Świadkowie zdarzenia o wszystkim zaalarmowali policjantów. Natychmiast na miejsce zdarzenia skierowano załogi policji. Przybyli na miejsce mundurowi zatrzymali agresywnego mężczyznę, którym okazał się 34-letni Michał K. Badanie alkomatem wykazało, że ma blisko 1,8 promila alkoholu.

Załoga pogotowia zabrała pokrzywdzonego do szpitala, a zatrzymany trafił do policyjnej celi. Wczoraj 34-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała. Za ten czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak poinformował Igor Krajnow z ZTM, do tego typu agresywnych zachowań ze strony gapowiczów coraz częściej. O ile w całym ubiegłym roku nietykalność kontrolerów biletów została naruszona „tylko” 9 razy, o tyle zaledwie w ciągu pierwszych czterech miesięcy bieżącego roku takich przypadków było aż 16! Kilka przykładów tylko z kwietnia:

- gapowicz uderzył kontrolera łokciem w twarz
- gapowicz uderzył kontrolera pięścią w twarz
- gapowicz złamał kontrolerowi 3 palce u lewej ręki

d5gcjtt

Przeczytajcie też: Narkotyki na Warsaw Challenge!

d5gcjtt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5gcjtt
Więcej tematów