Trwa ładowanie...

Od teraz w warszawskiej SKM naładujesz tablet oraz telefon

Przewoźnik wprowadził udogodnienia dla pasażerów.

Od teraz w warszawskiej SKM naładujesz tablet oraz telefon
d9frl86
d9frl86

Oprócz tego, że w wybranych składach będzie można ładować czytnik lub telefon, to SKM uruchomił również system powiadamiania o utrudnieniach i zmianach w kursowaniu pociągów . Co warte podkreślenia jest to pierwszy stołeczny przewoźnik, który zaoferował taką usługę i możliwość korzystania z niej podczas podróży.

– Stale podnosimy komfort komunikacji miejskiej, inwestujemy w tabor i nowe technologie. A dziś wprowadzamy kolejne ułatwienia – system powiadamiania i ładowarki USB w pociągach – powiedział Jarosław Jóźwiak, wiceprezydent Warszawy.

d9frl86

Rusza nowy system SKMki powiadomień SMSami prosto na Twoją komórkę!

Posted by SKM: Warszawska Szybka Kolej Miejska on 26 październik 2015

W przypadku elektronicznego systemu powiadamiania, pasażerowie którzy zechcą z niego skorzystać otrzymają informacje za pośrednictwem SMS. Będą one dotyczyć wszystkich zmian w kursowaniu składów z zastrzeżeniem, że pociąg ma minimum 30 minut opóźnienia. To pasażerowie wskażą zakres interesującej ich informacji i wybiorą powiadomienie np. dla wybranej przez nich linii SKM. Wystarczy wysłać odpowiednią wiadomość na nr 4777, wpisując w treści: SKM oraz numer linii. Można też wpisać samo SKM, co włączy powiadomienia dla wszystkich linii stołecznej szybkiej kolei.

d9frl86
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9frl86
Więcej tematów