Trwa ładowanie...

Obraz i neon w jednym - mural PKP Energetyka nagrodzony

Zwyciężył w konkursie MediaKreator

Obraz i neon w jednym - mural PKP Energetyka nagrodzony
d1tpw11
d1tpw11

Niezwykły mural powstał w listopadzie 2013 r. na podstacji trakcyjnej Warszawa Zachodnia. Przedstawia panoramę Warszawy. Teraz został zwycięzcą konkursu MediaKreator w kategorii niestandardowy projekt. Ręcznie malowany mural o wymiarach 15 x 9 metrów jest podświetlany w nocy efektownym neonem.

Mural znajduje się na budynku podstacji trakcyjnej PKP Energetyka przy ul. Armatniej w Warszawie. Pracę mogą podziwiać pasażerowie blisko 800 pociągów, które codziennie przejeżdżają obok budynku. Malunek przedstawia między innymi Stadion Narodowy, Pałac Kultury i Nauki, Most Świętokrzyski, warszawskie wieżowce oraz pociąg Pendolino. Twórcami obrazu są artyści z Good Looking Studio, odpowiedzialni między innymi za takie projekty jak „Ścieżki śladami Marii Skłodowskiej-Curie” czy murale upamiętniające Fryderyka Chopina, które można podziwiać na warszawskiej ulicy Tamka. Stworzenie muralu trwało 6 dni.

- Cieszymy się, że powstały z naszej inicjatywy i dzięki naszemu wsparciu mural dostał tak prestiżową nagrodę. Jeszcze bardziej cieszy nas, że praca została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez mieszkańców Warszawy, jak i gości odwiedzających stolicę. Otrzymujemy wiele pozytywnych opinii od osób, które widziały mural – powiedziała Monika Żychlińska, dyrektor Biura Komunikacji i Promocji PKP Energetyka.

Nagroda MediaKreator przyznawana jest firmom z branży transportowej. Konkurs ma na celu wyróżnienie tych projektów, które w sposób szczególny i nowatorski podchodzą do komunikacji.

d1tpw11
d1tpw11
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tpw11
Więcej tematów