Trwa ładowanie...

Nowy tydzień, nowe zmiany na stołecznych ulicach

Od poniedziałku zamknięty będzie kolejny fragment Wołoskiej, zwężona Wrocławska oraz wyłączona z ruchu ulica Rzekotki

Nowy tydzień, nowe zmiany na stołecznych ulicach
d14yu9h
d14yu9h

Przebudowa Wołoskiej wkracza w kolejną fazę. Tym razem zamknięty będzie odcinek pomiędzy Woronicza i Konstruktorską. Dla kierowców oznacza to objazdy: Racjonalizacji i Konstruktorską albo Domaniewską i Samochodową. Utrudnienia na tym odcinku potrwają do końca września. Oprócz przebudowy starej jezdni Wołoskiej robotnicy muszą zbudować niewielki fragment pomiędzy ul. Woronicza a Bagażową. Prace te są zaplanowane na miesiące wakacyjne (lipiec-sierpień), ponieważ wiążą się z wyłączeniem ruchu tramwajowego do Służewca. O zmianach w komunikacji miejskiej pisaliśmy tutaj .

Również od poniedziałku zwężony będzie odcinek ul. Wrocławskiej (od strony Radiowej) przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. Wszystko w związku z pracami torowymi, przy przejeździe tramwajowym. Pierwszy etap będzie polegał na wyłączeniu z ruchu północnej jezdni między ul. Lencewicza a Powstańców Śląskich. W tym czasie ruch będzie poprowadzony jednym pasem w każdym kierunku, po drugiej stronie jezdni.

Całkowicie zamknięta zostanie też ulica Rzekotki pomiędzy Nowoursynowską a Podgrzybków. Będzie możliwy jedynie dojazd do prywatnych posesji. Planowane utrudnienia wiążą się z budową kanalizacji i wodociągu. Z kolei, wyłączenie Włodarzewskiej na odcinku od Harfowej do Usypiskowej dotyczy przebudowy tej ulicy wraz z odwodnieniem drogowym. Objazd został wyznaczony ulicami: Dickensa – Drawska – Al. Jerozolimskie.

d14yu9h

I wreszcie od dziś do 4 lipca zamknięta będzie Senatorska na odcinku od Miodowej do ul. Podwale oraz fragment Podwala od Senatorskiej do Pałacu Branickich. Na Podwalu zostanie wprowadzony ruch dwukierunkowy. Utrudnienia są związane z remontem chodnika oraz nawierzchni.

d14yu9h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14yu9h
Więcej tematów