Trwa ładowanie...

Nocne zwiedzanie Stadionu Narodowego

To jedna z atrakcji Nocy Pragi. Bilety można kupić przez Internet, ceny zaczynają się od 1 zł

Nocne zwiedzanie Stadionu Narodowego
d291tu4
d291tu4

W piątek 27 czerwca Stadion Narodowy zaprasza na nocne zwiedzanie. To jedna z atrakcji V Nocy Pragi . Pierwsza nocna wycieczka po Stadionie Narodowym rozpocznie się o 20.00.

Specjalna trasa prowadzi między innymi przez miejsca dotąd niedostępne dla szerszej publiczności. Oprócz zwiedzania trybun, płyty stadionu, piłkarskich szatni, tunelu VIP czy kaplicy wielowyznaniowej, każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda i wejść do garderoby, w której do występów przygotowują się najwięksi artyści ostatnich lat. To tu Beyonce powtarzała ostatnie wersy „Crazy in Love” a David Gahan z Depeche Mode walczył z tremą przed koncertem dla czterdziestotysięcznej publiczności.

Podczas nocnego zwiedzania zajrzycie też do jednej z ekskluzywnych lóż oraz na trybunę medialną i w miejsca, w których pracują dziennikarze. Zobaczycie też wyjątkowy taras, z którego rozpościera się widok na nocną panoramę Stadionu Narodowego i Warszawy. Przewidziano też prawdziwą gratkę dla tych, którzy zadają sobie pytanie „jak to wszystko działa?”. Wejdziecie do stadionowego mózgu operacyjnego. To w Control Roomie między innymi znajduje się przycisk do otwierania i zamykania dachu Stadionu Narodowego.

d291tu4

Nocne zwiedzanie trwa od godz. 20.00 do północy, wycieczki rozpoczynają się co 30 minut. Bilety dostępne na sklep.stadionnarodowy.org.pl i w kasach Stadionu Narodowego już od złotówki!

d291tu4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d291tu4
Więcej tematów