Trwa ładowanie...

Nieszczęśliwy finał weselnej zabawy. Napad na gości i próba rozboju

Śródmiejscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku dwóch napastników, którzy za wszelką cenę chcieli wejść w posiadanie ślubnych prezentów

Nieszczęśliwy finał weselnej zabawy. Napad na gości i próba rozboju
d3y4hft
d3y4hft

Do zdarzenia doszło około godz. 2.00. Napastnikom chodziło w głównej mierze o pieniądze oraz zebrane prezenty ślubne. Byli do tego stopnia zdeterminowani, że grozili gościom weselnym pozbawieniem życia. Co więcej, jeden z nich po wyjściu z sali został dotkliwie pobity oraz zaatakowany gazem łzawiącym.

20-letni Kamil A. oraz 22-letni Bartłomiej L. zostali na szczęście błyskawicznie obezwładnieni przez przybyłych na miejsce funkcjonariuszy. Oprócz tego, że uchronili oni świętujących przed realizacją gróźb obu sprawców, to udało się też uniknąć starty około 50 tys. złotych zebranych przez nowożeńców.

Wprawdzie napastnicy próbowali błyskawicznie oddalić się z miejsca zdarzenia, lecz policjanci zatrzymali ich po krótkim pościgu. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty, dotyczące kierowania gróźb karalnych w stosunku do pokrzywdzonych oraz usiłowania rozboju. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

d3y4hft
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y4hft
Więcej tematów