Trwa ładowanie...

Nawet 200 tys. ludzi na proteście!

W sobotę na Trakcie Królewskim może być gorąco

Nawet 200 tys. ludzi na proteście!
dn6b0yy
dn6b0yy

Organizatorzy sobotniego marszu "Obudź się Polsko" zapowiadają udział nawet 200 tysięcy osób! Po raz kolejny przez Warszawę przejdzie wielki protest. Protestujący to przede wszystkim środowiska prawicowe: związkowcy z Solidarności, koła Radia Maryja, kluby Gazety Polskiej oraz zwolennicy PiS. Dołączą do nich kibice, który żądają zwolnienia z więzienia - jak sami mówią, "więźniów politycznych", czyli Piotra "Starucha" Staruchowicza i Wojciecha Brauna.

Marsz rozpocznie się o godzinie 13.00 na pl.Trzech Krzyży. Odbędzie się tam msza z udziałem protestujących O 14.30 cała grupa uda się na pl. Zamkowy, gdzie odbędą się przemówienia. Co dalej - na razie nie wiadomo.

Na pewno należy spodziewać się utrudnień komunikacyjnych w tym rejonie, szczególnie trudny może być przejazd przez sam plac Trzech Krzyży i rondo Charles'a de Gaulle'a. ZTM milczy na razie w tej sprawie, choć 200 tys. ludzi musi czymś dojechać do pl. Trzech Krzyży. Mamy nadzieję, że obędzie się bez rozrób i awantur, a ludzie po proteście rozejdą się do domu. Niezależnie od pogody, odradzamy spacer po tej okolicy.

dn6b0yy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn6b0yy
Więcej tematów