Trwa ładowanie...

Narkotyki trzymał w majtkach. Spędzi 3 miesiące w schronisku

16-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu

Narkotyki trzymał w majtkach. Spędzi 3 miesiące w schronisku
d3bdvdl
d3bdvdl

Na trzymiesięczny pobyt w schronisku dla nieletnich skierowany został 16-latek przyłapany na posiadaniu narkotyków . Podczas rutynowego przeszukania policjanci znaleźli przy nim marihuanę. Nastolatek schował ją w bieliźnie, którą miał na sobie.

Do zdarzenia doszło na ulicy Jana Pawła. Patrol straży miejskiej zauważył podejrzanie zachowującego się młodego mężczyznę. Wezwał więc na miejsce policjantów ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego. Ci przeszukali 16-latka.

Szybko okazało się, że powodem zdenerwowania młodego człowieka były narkotyki. 16-latek przechowywał je w bieliźnie, którą miał na sobie. - Przy mężczyźnie policjanci znaleźli w sumie 9 porcji marihuany w tzw. dilerkach, czyli foliowych torebkach z zapięciem strunowym - relacjonują mundurowi.

d3bdvdl

Potwierdzono też wcześniejsze przypuszczenia, iż 16-latek może handlować marihuaną . Sprawa trafiła do sądu rodzinnego gdzie mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Sąd do czasu rozprawy orzekł wobec 16-latka 3 miesięczny pobyt w schronisku dla nieletnich.

d3bdvdl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bdvdl
Więcej tematów