Trwa ładowanie...

Największy w Polsce zlot foodtrucków na PGE Narodowym

Imprezie będą towarzyszyć liczne plebiscyty oraz konkursy.

Największy w Polsce zlot foodtrucków na PGE Narodowym
dqt1haz
dqt1haz

Ten niezwykły, bo największy w kraju zlot "jadłowozów" odbędzie się w dniach, 29-30 sierpnia w godz. 12.00-20.00. Impreza organizowana na błoniach PGE Narodowego przyciągnie wielu miłośników mobilnej gastronomii. Na stadionie pojawi się aż 80 foodtrucków, a organizator imprezy uruchomi w dniu wydarzenia specjalną aplikację na urządzenia mobilne. Umożliwi ona dostęp zarówno do profili poszczególnych wystawców zlotu, jak również ich dokładnego menu.

Oprócz tego odbędą się drugie burgerowe mistrzostwa , w których wezmą udział m.in. Parowar Faceta, Gotowanie z pasją oraz Subiektywny Ranking Warszawskich Burgerowni. Spośród foodtrucków zostaną wyłonieni najlepsi kucharze, którzy będą oceniani przez specjalny, 20-osobowy skład sędziowski. Co ciekawe, w jury mogli zasiąść wszyscy chętni. Wystarczyło zgłosić swój akces do organizatora imprezy z krótkim uzasadnieniem oraz indywidualną motywacją. Trójka szczęśliwców będzie miała okazję zjeść, zupełnie za darmo, kilkanaście burgerów i poddać je fachowej ocenie. Z kolei mistrzowie kuchni otrzymają atrakcyjne nagrody, ufundowane przez partnerów wydarzenia.

Przypomnijmy, że pierwszy zlot miał miejsce dwa lata temu, a tytuł Mistrza Burgerowego trafił do Kill Grill Burger & Sandwich Bar. O tym, kto okaże się najlepszy podczas tegorocznej edycji , przekonamy się już w najbliższy weekend. Szczegóły wydarzenia dostępne są tutaj . Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich miłośników dobrej kuchni. Wstęp wolny!

dqt1haz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqt1haz
Więcej tematów