Trwa ładowanie...

Najwięcej samobójców na Pradze Północ

Coraz więcej jest ich również na Białołęce

Najwięcej samobójców na Pradze Północ
d4diu1x
d4diu1x

Gdzie w Warszawie dochodzi do największej liczby samobójstw? O tym dowiadujemy się ze strony dobraulica.pl .

Od lat najwięcej osób popełnia samobójstwo na Pradze Północ . W latach 2009-2011 umieralność z tego powodu była o 58 proc. wyższa od warszawskiej średniej! A wcześniej bywało jeszcze gorzej - prażanie popełniali samobójstwa ponad dwukrotnie częściej niż reszta mieszkańców Warszawy.

Niepokojące są najwnowsze badania dotyczące Białołęki .Wcześniej dzielnicowa statystyka nie odbiegała od warszawskiej średniej, jednak ostatnio jest coraz gorzej: umieralność z powodu odbierania sobie życia jest tu o 41 procent wyższa niż w całej stolicy.

d4diu1x

Powyżej warszawskiej średniej znalazły się też * Mokotów , Targówek, a nawet Wilanów. Za to na samym końcu tabeli – mieszkańcy *Ursusa.

Badania wskazują, że liczba samobójstw w całej Warszawie jest nieznacznie niższa w porównaniu z resztą kraju, a życie odbierają sobie przede wszystkim mężczyźni.

Upadki i wypadki częstsze niż samobójstwa

Wypadki komunikacyjne to najczęstszy zewnętrzny powód utraty życia w Warszawie.W ten sposób giną przede wszystkim mieszkańcy Ochoty i Włoch (ponad 40 proc. częściej niż przeciętni mieszkańcy stolicy).

*Mieszkańcy Ochoty przodują też w liczbie zgonów z powodu... upadku. *Z takiej przyczyny umierają też często mieszkańcy Pragi Północ, Mokotowa i Żoliborza.

d4diu1x
d4diu1x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4diu1x
Więcej tematów