Trwa ładowanie...

Najlepsze teatry akademickie przyjadą do Warszawy

Zbliża się V Ogólnopolski Festiwal Teatrów Studenckich

Najlepsze teatry akademickie przyjadą do Warszawy
d25i1tu
d25i1tu

W najbliższy piątek do stolicy ściągną najlepsze teatry akademickie w kraju. Swoje spektakle zaprezentują w ramach v Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Studenckich. W sumie zostanie przedstawionych dwanaście spektakli. Festiwal potrwa od 10 do 12 lipca.

- W czasie piątej, jubileuszowej edycji Festiwalu będziemy szukać wspólnej (lub wspólnych) tożsamości twórców sceny niezawodowej. Między spektaklami nie uciekniemy od pytań: czy „studenckość” jako kategoria artystyczna ma dziś jeszcze rację bytu, czy istnieje szansa na zjednoczenie środowiska oraz czy w dotychczasowej formule OFTS spełnia jeszcze swoją pierwotną rolę wobec widzów i twórców. Mając nadzieję na odnalezienie tego, co nas łączy, przy poszanowaniu istotnych różnic, będziemy się jednak cieszyć samym faktem spotkania i doświadczania sztuki teatru - mówią organizatorzy festiwalu.

Na deskach Teatru Collegium Nobilium pojawią się aktorzy między innymi z Warszawy, Poznania, ale i mniejszych miejscowości. Festiwalowi towarzyszyć będzie debata dotycząca teatrów studenckich i niezawodowych. Wstęp na wszystkie festiwalowe spektakle jest bezpłatny. Wejściówki należy rezerwować pod adresem rezerwacja@ofts.pl. Jedna osoba może zarezerwować maksymalnie 2 wejściówki na każdy spektakl.

Cały program festiwalu można znaleźć na stronie internetowej www.ofts.pl

d25i1tu
d25i1tu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25i1tu
Więcej tematów