Trwa ładowanie...

Na widok policjantów rzucił się do ucieczki!

Po drodze rzucił plastikową torbę w krzaki. Nie bez powodu

Na widok policjantów rzucił się do ucieczki!
d3bf941
d3bf941

Funkcjonariusze z komisariatu w Markach uzyskali informację, że na ich terenie może dochodzić do handlu narkotykami . Dyskretnie zaczęli obserwować posesję gdzie miał przebywać mężczyzna podejrzewany o obrót środkami odurzającymi. Gdy po jakimś czasie młody mężczyzna wyszedł z budynku, policjanci postanowili go zatrzymać i sprawdzić.

Gdy 24-latek zorientował się, że policjanci szykują mu małe rendez-vous, rzucił się do ucieczki, w trakcie której wyrzucił w krzaki trzymaną w ręku plastykową torbę. Niestety, nie docenił przygotowania kondycyjnego funkcjonariuszy i już po chwili trafił w ich ręce.

Sprawdzenie zawartości odrzuconej torby przyniosło efekt - w środku znajdowały się torebki foliowe z białym proszkiemamfetaminą . Było jej prawie 57 gramów! Dodatkowo policjanci znaleźli 8 gramów marihuany oraz trzy, profesjonalne wagi elektroniczne.

Rafał W. trafił do policyjnej celi. W prokuraturze rejonowej usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Mężczyzna skorzystał z przysługującego mu prawa i dobrowolnie poddał się karze 2 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat i grzywnie w wysokości 2 tys. złotych.

d3bf941
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bf941
Więcej tematów