Trwa ładowanie...

Można zgłaszać kandydatów do tytułu najlepszego sportowca Warszawy

Jest to już szesnasta edycja tego plebiscytu.

Można zgłaszać kandydatów do tytułu najlepszego sportowca Warszawy
d3bwhon
d3bwhon

Stowarzyszenia kultury fizycznej działające na terenie stolicy mogą przesyłać aplikacje, z wybranymi przez siebie kandydatami. Powinni oni odznaczać się szczególnymi rezultatami, zarówno na arenie krajowej i międzynarodowej, osiągniętymi w 2015 roku. Muszą reprezentować barwy warszawskich klubów i osiągać sukcesy np. w mistrzostwach świata, Europy lub igrzyskach olimpijskich. W obecnej edycji zostaną wybrani laureaci w następujących kategoriach: Najlepszy Sportowiec Roku, Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny Roku, Trener Roku, Sportowa Osobowość Roku, Najpopularniejszy Sportowiec Roku oraz Sportowa Impreza Roku.

Co warte podkreślenia, zwycięzcy w dwóch ostatnich kategoriach zostaną wyłonieni w głosowaniu internautów, przeprowadzonym w serwisie internetowym ratusza . Pozostałych laureatów wskaże specjalna kapituła, na czele której stanie Irena Szewińska. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród XVI Plebiscytu na Najlepszych Sportowców Warszawy 2015 roku odbędzie się 29 stycznia 2016 r. podczas Balu Mistrzów Sportu Warszawy, w hali Arena Ursynów.

Zgłoszenia należy przesłać na właściwych formularzach, na adres Biura Sportu i Rekreacji, pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa lub w formie elektronicznej pod ten adres, do dnia 12 listopada br.

d3bwhon
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bwhon
Więcej tematów