Trwa ładowanie...

Mikołajkowe targi MAMAVILLE

Podczas tych targów kupicie oryginalne prezenty, weźmiecie udział w ciekawych, bezpłatnych zajęciach

Mikołajkowe targi MAMAVILLE
d40em00
d40em00

W najbliższą sobotę odbędą się mikołajkowe MAMAVILLE: Targi dla mamy i dziecka. Jak zapewniają organizatorzy, będzie to dobra okazja do zakupów świątecznych, a także zabawy. Będzie można zrobić sobie śnieg, fotkę z Mikołajem , będzie można potańczyć. "Będziecie słodko niegrzeczni, a przy okazji zaopatrzycie się w super podarki u naszych pełnych pasji i świeżych pomysłów wystawców i projektantów. Szykujcie się na dużo nowości, przyjemności i frajdy" - zachęcają organizatorzy.

Podczas MAMAVILLE będziecie mieli okazję do świątecznych zakupów. Na targach pojawią się znane marki i wybrani projektanci z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi (dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka).

To nie wszystko. Podczas imprezy będziecie mogli spędzić czas w strefie *edukacyjno-rozrywkowo- warsztatowej dla dzieci i dorosłych* - wszystkie zajęcia będą darmowe. Aby się zapisać na zajęcia, należy wysłać mail na adres targi@mamaville.pl.

d40em00

DLA DZIECI:

11:30 - 12:30 Akademia Music Baby Art

Zajęcia gordonowskie dla najmłodszych z rodzicami. Korzystać będziecie z drobnych rekwizytów, pobudzając dzieci do muzykowania, ale przede wszystkim czerpać radość z najważniejszego instrumentu jakim jest ciało i głos (od 2 m-ca do 1 roku).

13:00 - 14:00 Warsztaty teatralne (dzieci 4-5 lat)

Alzbeta Lenska - Aktorka filmowa i teatralna, która swoją wiedzę zdobywała w słynnej szkole Lee Strasberg Acting&Theatre Institute w Los Angeles. Prowadzi zajęcia teatralne metodą Magdaleny Glapińskiej, które wprowadzają w magiczny świat teatru i zamieniają dzieci w małych aktorów. Każde spotkanie to podróż do innej krainy wyobraźni, które odbywa się według wcześniej przygotowanego scenariusza. Jest w nim miejsce na improwizacje, jednak scenariusz pomaga dzieciom zrozumieć na czym polega praca aktora i ułatwia odgrywanie emocji, postaci czy zdarzeń. Wachlarz tematów jest ogromny, od bajek i wierszy po pirackie podróże i detektywistyczne zagadki.

d40em00

14:30 - 15:30 Przystanek Maluch - Centrum Małego Mówcy

Zajęcia logorytmiczne oraz ogólnorozwojowe. W logorytmice kluczową rolę pełnią ćwiczenia muzyczno-ruchowe, dzięki którym oddziałujemy na sferę słuchową, słuchowo-ruchową, ruchową i językową. (dzieci 3 - 6 lat)

DLA DOROSŁYCH:

11:30 - 12:30 Marzena Martyniak: "Inteligencja emocjonalna u dziecka - dowiedz się jak rozwijać umiejętności emocjonalne dziecka i jak radzić sobie z tymi trudnymi"

d40em00

13:00 - 14:00 "Czy z małym dzieckiem naprawdę można wyjeżdżać tylko na działkę i nad polskie morze"?

14:30 - 15:30 "Biznes na macierzyńskim, czyli jak wykorzystać nową rolę do zmiany zawodowej, awansu czy założenia własnej firmyfirmy". Prowadzi Anna Wolska.

Na miejscu będzie też strefa *kulinarna*, czyli jedzenie dla wszystkich (także wegetariańskie i wegańskie).

Gdzie: ul. Domaniewska 37a

Kiedy: 6 grudnia (sobota) 2014 r. w godz. 11:00 - 17:00

d40em00

WSTĘP WOLNY

d40em00
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40em00
Więcej tematów