Trwa ładowanie...

Mieszkania szyte na miarę naszych potrzeb [artykuł sponsorowany]

Mieszkańcy Warszawy stawiają wysokie wymagania, gdy chodzi o wybór własnego M. Trzy lokalizacje inwestycji Polnordu: Wola, Wilanów i Ząbki dają duży wybór nowoczesnych, wykonanych w wysokim standardzie mieszkań

Mieszkania szyte na miarę naszych potrzeb [artykuł sponsorowany]
d3qrtir
d3qrtir

Elegancka zabudowa, dobry dojazd do wszystkich dzielnic Warszawy, urokliwe położenie blisko zielonych parków i wielkomiejski klimat nowoczesnego osiedla – to wszystko oferuje prestiżowa dzielnica Wilanów. Tu Polnord realizuje przy ulicy Kazachskiej wyjątkowy projekt Śródmieście Wilanów , wyróżniony za swoją doskonałość, jako jedna z najlepszych inwestycji mieszkaniowych w stolicy.

Śródmieście Wilanów przyciąga kameralnością, bezpieczeństwem i aranżacją przestrzeni dostosowaną do indywidualnego gustu. W ostatnim, realizowanym obecnie etapie inwestycji, dostępne są mieszkania od jednopokojowych po pięciopokojowe, wszystkie z balkonem, tarasem lub własnym ogrodem. Wysoki standard projektu jest widoczny w zastosowaniu najlepszej jakości drewnianych okien, wideo domofonów czy też cichobieżnych wind, dowożących mieszkańców na piętra z poziomu garażu. Do przestronnych, podziemnych hal garażowych prowadzą monitorowane bramy, uruchamiane pilotem.
Dynamicznym i ambitnym mieszkańcom Warszawy Polnord oferuje nowoczesne mieszkania na Woli. W sercu tej prężnie rozwijającej się dzielnicy, przy ulicy Jana Kazimierza, powstaje elegancki kompleks mieszkaniowy Stacja Kazimierz . Inwestycja, realizowana przez czołową firmę budowlaną, wyróżnia się nowoczesną architekturą i wyjątkową jakością zastosowanych rozwiązań. Zakup mieszkania w tym projekcie gwarantuje dobrą i bezpieczną lokatę kapitału. Stacja Kazimierz ma doskonałe położenie –niedaleko pięknych wolskich parków i blisko finansowego centrum stolicy. Dojazd do centrum miasta zajmuje, dzięki uruchomieniu nowej linii metra, ok. 10 minut, dojazd samochodem - zaledwie 5–7 minut.

Poświęcając 20 minut na wyjazd z Warszawy w kierunku wschodnim trafimy na nowoczesne, zamknięte osiedle Polnordu – Neptun w Ząbkach . Inwestycja przy ulicy Powstańców, mieści duży wybór starannie zaprojektowanych lokali o powierzchni od 35 do 116 m2. Rozkład mieszkań odpowiada współczesnym potrzebom i gustom – wszystkie posiadają przestronne kuchnie i salony, ustawne łazienki, oddzielne sypialnie, bez zbędnych, długich korytarzy, ale za to z obowiązkowym tarasem, dużym balkonem lub własnym ogródkiem. W sąsiedztwie osiedla Neptun mieszkańcy mają do swojej dyspozycji pełną infrastrukturę miejską: szkoły, przedszkola, sklepy, restauracje i punkty usługowe, a do tego tuż obok naturalny, dziewiczy las – idealne miejsce do spędzania wolnego czasu z rodziną.

Zapraszamy do Biur Sprzedaży Polnord na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza 29, w Wilanowie przy ul. Klimczaka 3 oraz w podwarszawskich Ząbkach przy ul. Powstańców 43. Szczegóły na www.polnord.pl .

d3qrtir
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qrtir
Więcej tematów