Trwa ładowanie...

Miejski Sylwester dla niepełnosprawnych. Wejściówki i transport za darmo

Tylko dziś i jutro osoby niepełnosprawne mogą zamówić transport i wejściówki, dzięki którym wejdą do specjalnego sektora

Miejski Sylwester dla niepełnosprawnych. Wejściówki i transport za darmo
d14yu9h
d14yu9h

Na błoniach Stadionu Narodowego odbędzie się miejski Sylwester z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd. Zabawa rozpocznie się o godz. 21.00, a zakończy o godz. 1.30 ( zobaczcie kto zagra ). O północy odbędzie się 13-minutowy pokaz sztucznych ogni. Jak co roku, ratusz zapraszamy na imprezę osoby z niepełnosprawnościami. Miejsce, a nawet transport zostaną zapewnione, ale trzeba zadbać o wejściówkę.

Jak co roku, dla osób niepełnosprawnych przygotowano na błoniach specjalny sektor z platformą na podwyższeniu. Wejście do sektora tylko z wejściówkami. Miasto przygotowało 30 podwójnych zaproszeń - dla osoby niepełnosprawnej i opiekuna. Jak dowiedzieliśmy się w Stołecznym Centrum Osób Niepełnosprawnych przy Andersa (czyli w miejscu, gdzie można odebrać wejściówki) na razie odebrano tylko jedną. Warto więc zadzwonić pod nr tel. 22 509 71 47 i dowiedzieć się szczegółów, tym bardziej, że liczba miejsc jest ograniczona.

Ponadto dla mieszkańców Warszawy chętnych do uczestnictwa w zabawie, a poruszających się na wózkach inwalidzkich, ratusz zorganizował bezpłatny transport.

d14yu9h

Zgłoszenia przyjmowane są w dniach 22, 23, 29, 30 grudnia – godzinach 8.00 – 16.00 (pod nr tel.: 22 870 08 08 i adresem e-mail:biuro@mkmtrans.com.pl). Przejazd zgodnie z potrzebą zainteresowanego. Samochody dojeżdżać będą w rejon imprezy od strony ul. Siwca. Mapę w większym rozmiarze znajdziecie tutaj .

d14yu9h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14yu9h
Więcej tematów