Trwa ładowanie...

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne na Stadionie Narodowym

Wystrzelą w niebo 6 tysięcy fajerwerków! To w polskich realiach absolutny rekord

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne na Stadionie Narodowym
d37lvoo
d37lvoo

6 000 ładunków wystrzelonych w powietrze, cztery widowiskowe spektakle, niesamowita muzyka i teatr ognia – to wszystko już we wrześniu 2015 roku w Warszawie.Stadion Narodowy i International Fireworks Festival zapraszają na najpotężniejsze widowisko pirotechniczne w Polsce! Bilety już w sprzedaży.

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne to wyjątkowy spektakl i prezentacja niepowtarzalnych oraz potężnych widowisk sztucznych ogni wyreżyserowanych przez zespoły najlepszych grup wykonawczych - mówią organizatorzy - Wszystkie grupy to laureaci najbardziej prestiżowych konkursów pirotechnicznych na całym świecie. We wrześniu zobaczymy mistrzów z Chorwacji, Finlandii i Austrii. Niebo nad Warszawą rozświetli w sumie ponad 530 osób!

Pierwsza edycja imprezy odbyła się w Katowicach w 2014 roku i okazała się wielkim sukcesem. Przyciągnęła aż 25 tysięcy widzów. Warszawska impreza odbędzie się 5 września 2015 roku na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. 6 tysięcy fajerwerków, które zostanie wystrzelone tego dnia w niebo, to w polskich realiach absolutny rekord. Spektakl potrwa aż trzy godziny. Początek o 21.00.

Bilety od 24,99 zł są już w sprzedaży w salonach Empik oraz na ebilet.pl . Szczegóły na temat Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych na international-fireworks.com .

d37lvoo
d37lvoo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37lvoo
Więcej tematów