Trwa ładowanie...

Mapa Dumy i Wstydu: Żoliborz

Duma: Plaża Żoliborz

Mapa Dumy i Wstydu: Żoliborz
dvx3ecd
dvx3ecd

Jedyna piaszczysta plaża po lewej stronie Wisły zasługuje z pewnością na "Dumę" na naszej Mapie Dumy i Wstydu. Od zeszłego lata również Żoliborz ma swoją malownicza plażę. Plaża Żoliborz mieści się na piaszczystej skarpie warszawskiej wśród drzew z widokiem na zadrzewioną dziką praską stronę Wisły. Jest to niby środek wielkiego miasta, a czuje się tu jak na samotnej wyspie, z dala od zgiełku i nieustającego tempa zatłoczonych ulic.

Jednakże tak po prawdzie, trakty komunikacyjne są tu całkiem blisko i łatwo tu trafić. Zaraz obok znajduje się tu również Klub Sportowy Spójnia, w sąsiedztwie zlokalizowane są m.in.: przystań jachtowa, stadnina koni, pole golfowe, korty tenisowe, stacja rowerów miejskich Veturilo, parking na 50 samochodów, a także budynek Centrum Olimpijskiego.* Wielką zaletą Plaży Żoliborz jest bez wątpienia także oryginalny plażowy bar - Boogaloo, o którym pisaliśmy Wam niedawno.*

Dziękujemy Wam za wielką aktywność przy współtworzeniu mapy . Wszystkie nurtujące Was problemy zostaną przekazane do Ratusza. Będziemy pilnowali, by je jak najszybciej rozwiązano. Program poświęcony projektowi przez cały okres tworzenia mapy będzie emitowany podczas czwartkowych wydań audycji „Poranek w RDC” o godz. 9:30. Codzienne aktualności będzie można znaleźć u nas, w WawaLove.pl i na naszym fanpejdżu .

dvx3ecd
dvx3ecd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvx3ecd
Więcej tematów