Trwa ładowanie...

Małer Plac. Warszawa chce być jak Berlin

Pchli targ, antykwariat, karaoke, muzycy, kuglarze, poeci, stand-uperzy na Placu Zabaw

Małer Plac. Warszawa chce być jak Berlin
d2ozwdd
d2ozwdd

Mauerpark to kultowa lokalizacja w Berlinie. W każdą niedzielę niezpozorny park zamienia się w inspirujący pchli targ, wielki antykwariat pełen muzyków, kuglarzy i innych artystów. Szczególnie sławna jest tamtejsza scena, gdzie przez cały czas trwania targu odbywa się karaoke. Warszawiakom marzy, żeby spróbować czegoś podobnego w Warszawie. Małer Plac na Placu Zabaw rusza w następną sobotę.

Jeszcze parę lat temu marzyło nam się żeby Warszawa była jak Berlin - wyluzowana, różnorodna, tętniąca życiem, dająca możliwości i rozwoju i naprawdę dobrej zabawy - mówią organizatorzy imprezy - Dzisiaj możemy śmiało powiedzieć, że nie musi mieć kompleksów, choć dużo jeszcze można zrobić. Nie przeniesiemy wiernie Mauer Parku do Warszawy, ale nie musimy. Zamiast tego, darząc to miejsce ogromnym sentymentem, pobawimy się trochę konwencją, zaprosimy Was do wspólnych działań i stworzymy przestrzeń i warunki do działań artystycznych każdego rodzaju. Oczywiście w parku i oczywiście na Placu Zabaw. Zrobimy to po swojemu - trochę inaczej i trochę na mniejszą skalę ...choć kto wie.

Chcemy zorganizować piknik artystyczny z pchlim targiem, antykwariatem, alternatywnym karaoke i małą sceną pod skarpą, gdzie muzycy, kuglarze, poeci, stand-uperzy, każdy, kto chce się pochwalić swoim talentem, może przyjść i to zrobić, przy naszym wsparciu technicznym (scena, nagłośnienie itp.) - dodają. Pierwszy Małer Plac wystartuje 5 lipca, w sobotę, o godzinie 12:00 na Placu Zabaw, przy ulicy Myśliwieckiej 9.

Wydarzenie będzie podzielone na kilka części: *- małą scenę pod skarpą - przestrzeń otwartą dla działań artystycznych wszelkiego rodzaju. To miejsce dla muzyków, artystów, poetów, improwizatorów, lub po prostu osób chcących cos fajnego pokazać. Chętni do występu mogą pisać na malerplac@gmail.com, jak również pojawić się tam spontanicznie w dzień imprezy.
- karaoke, które ma na celu odczarować tę formę rozrywki. Można zaproponować organizatorom piosenki, które ci przygotują w wersji karaoke.
- antykwariat z książkami i płytami / pchli targ z ciuchami / edzenie - świeże, lokalne produkty dostarczone przez spółdzielnię spożywczą Kooperatywa Dobrze, która przygotuje również warsztaty dla dzieci o tematyce ekologicznej.
*

d2ozwdd
d2ozwdd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ozwdd
Więcej tematów