Trwa ładowanie...

"Łowcy cieni" w akcji. Brawurowe zatrzymanie na Grzybowskiej [WIDEO]

Sebastian W. był poszukiwany przez warszawski sąd i prokuraturę do odbycia kary pozbawienia wolności za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i handel narkotykami.

"Łowcy cieni" w akcji. Brawurowe zatrzymanie na Grzybowskiej [WIDEO]
d1e3x84
d1e3x84

Policyjni „łowcy cieni” wspólnie z funkcjonariuszami kieleckiego CBŚP zatrzymali na Grzybowskiej w Warszawie przy jednym hoteli 31- letniego Sebastiana W. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 9 miesięcy, posługując się w tym czasie fałszywymi danymi.

Na ul. Grzybowskiej w Warszawie policjanci III Zarządu CBŚP, w tym „łowcy cieni” wytropili poszukiwanego Sebastiana W. Mężczyzna został zatrzymany, gdy wychodził z pobliskiej siłowni: ruch pojazdów na Grzybowkskiej został chwilowo wstrzymany, a funkcjonariusze użyli granatów hukowych, by wykorzystać element zaskoczenia. Sebastian W. próbował uciekać, ale został szybko obezwładniony przez policjantów.

Zatrzymanie mężczyzny to kolejny cios wymierzony w zorganizowaną grupę przestępczą na Mazowszu trudniącą się handlem znaczącej ilości narkotyków. Prokuratura Okręgowa w Warszawie zarzuca zatrzymanemu wprowadzenie na rynek ponad 35 kg amfetaminy i prawie 1,5 kg kokainy.

Jak dotąd w sprawie prowadzonej przez kieleckie CBŚP, zatrzymano 12 podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Mają na swoim koncie zarzuty związane z obrotem narkotykami (ekstazy, marihuana, amfetamina, kokaina), wyłudzenia kredytów i wyłudzenia podatku VAT oraz oszustw leasingowych.

d1e3x84

Sprawę nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

d1e3x84
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1e3x84
Więcej tematów