Trwa ładowanie...

Kupisz bilet na pociąg w 20 nowych biletomatach

Dworzec Centralny wzbogacił się o nowe maszyny

Kupisz bilet na pociąg w 20 nowych biletomatach
ddf7lax
ddf7lax

Mennica Polska i PKP Intercity w lutym na Dworcu Centralnym uruchomiły aż 20 nowych biletomatów. W nowych biletomatach można nabyć wszystkie krajowe jednorazowe bilety Express Intercity, Express i TLK (bez sypialnych i kuszetek). Poza biletami przewoźnika kolejowego, można także kupić bilety komunikacji miejskiej (ZTM Warszawa).

Ceny biletów są takie same jak w kasach, a przy ich zakupie pasażerowie korzystają z przysługujących im ulg. Automaty wyposażone są w przyjazne w obsłudze ekrany dotykowe oraz intuicyjne menu. Dysponują* trzema wersjami językowymi. Transakcja sprowadza się do wyboru dogodnego połączenia i *płatności kartą. Urządzenia nie przyjmują gotówki.

Biletomaty zostały zlokalizowane w 5 najważniejszych punktach Dworca Centralnego - po obu stronach Holu Głównego (od strony Al. Jerozolimskich oraz od strony dworca autobusowego ZTM) oraz w części podziemnej dworca (od strony Al. Jerozolimskich i od strony ul. Emilii Plater).

Z myślą o osobach, które bilety kupują zazwyczaj w dworcowych kasach, przygotowano akcję informacyjną. Na Dworcu Centralnym w Warszawie jeszcze w dwa kolejne piątki, w dniach: 15 i 22 lutego, specjalni informatorzy ubrani w pomarańczowe kurtki z logo IC będą rozdawać ulotki informacyjne i pomagać w zakupie biletu. O trwającej akcji przypominać będą także dodatkowe zapowiedzi megafonowe. Akcja informacyjna realizowana będzie w godzinach 15.00 - 20.00.

ddf7lax
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddf7lax
Więcej tematów