Trwa ładowanie...

Kino letnie Warszawa 2019. Seanse w weekend 28-30 czerwca. Co warto obejrzeć?

Kino letnie w Warszawie ruszyły pełną parą. W nadchodzący weekend do obejrzenia będzie aż 10 filmów. Gdzie i o której można za darmo oglądać filmy pod chmurką?

Kino letnie Warszawa 2019. Seanse w weekend 28-30 czerwca. Co warto obejrzeć?Źródło: iStock.com
dc8jxgs
dc8jxgs

Kino letnie Warszawa 2019 – Plażówka Ursus i Saska

Bogaty repertuar na ostatni weekend czerwca przygotowało Kino Letnie Perła w Plażówce Ursus. Za darmo, zawsze o godzinie 21 obejrzeć będzie tu można:

Kino letnie Warszawa 2019 – Zoo Market

W sobotę 29 czerwca do kina letniego zaprasza ZOO Market. Na Pradze-Północ szczególnie dobrze będą się bawić fani kinowego żartu. Na uczestników wydarzenia czekać będzie seans francuskiej komedii Alibi.com. Start projekcji już o 21:30. W sobotę warto pamiętać o zabraniu ze sobą koca, ponieważ wieczór nie będzie należał do najcieplejszych.

Kino letnie Warszawa 2019 – Oscary na Zaciszu

Kino letnie zaprasza na Zacisze. W każdą niedzielę wakacji miłośnicy kina będą mogli obejrzeć inny Oscarowy hit. 30 czerwca spotkania zainauguruje projekcja filmu Bohemian Rhapsody. Początek seansu już o godzinie 21:30 przed Domem Kultury Zacisze.

Kino letnie Warszawa 2019 – Filmowa Stolica

Od 25 czerwca na terenie całej Warszawy działają kina letnie organizowane przez Filmową Stolicę. Oferta na nadchodzący weekend jest bardzo ciekawa. Do obejrzenia będzie 5 filmów:

dc8jxgs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc8jxgs
Więcej tematów