Trwa ładowanie...

Kiermasz wielkanocny w Muzeum Etnograficznym

100 twórców z różnych regionów Polski oraz ze Słowacji, Białorusi i Ukrainy, jajka wielkanocne zdobione różnymi technikami, palmy z różnych roślin i kwiatów bibułkowych, baranki ze słomy, cukru, gliny i drewna

Kiermasz wielkanocny w Muzeum Etnograficznym
d3wjyyd
d3wjyyd

W najbliższą niedzielę, 22 marca, w Muzeum Etnograficznym odbędzie się kiermasz wielkanocny.* *Ok. 100 twórców z różnych regionów Polski oraz ze Słowacji, Białorusi i Ukrainy zaprezentuje swoje wyroby. Na stoiskach znajdą się jajka wielkanocne zdobione różnymi technikami, palmy z różnych roślin i kwiatów bibułkowych, baranki ze słomy, cukru, gliny i drewna, rzeźby i obrazy, zabawki, ceramika, haftowane serwetki i obrusy, koronkowe serwety, stroiki na stoły, koszyczki, wyroby druciarzy ze Słowacji, pisanki z Ukrainy, palmy białoruskich twórców, ukraińska biżuteria z koralików.

Podczas kiermaszu odbędą się pokazy zdobienia jajek wielkanocnych, można też będzie skosztować sękaczy z Podlasia, kozich serów, domowych wiejskich wędlin, oscypków z Podhala, miodów z Warmii i Mazowsza a także pieczywa kurpiowskiego.

Kiermasz odbędzie się w godzinach 10:00 - 17:00. Bilet wstępu na kiermasz – 6 zł /osoby dorosłe/ upoważnia do zwiedzenia wystaw w Muzeum.


d3wjyyd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wjyyd
Więcej tematów