Trwa ładowanie...

Jeszcze więcej stacji Veturilo!

Ale się rozpędzili! Rower miejski zagości we Włochach, dodatkowe stacje na Ochocie i południowym Ursynowie

Jeszcze więcej stacji Veturilo!
d4bk46f
d4bk46f

Niedawno pisaliśmy o tym , że Warszawie w tym roku przybędzie aż 86 nowych stacji Veturilo. Okazuje się, że to jeszcze nie koniec! Zachęcone sukcesem miejskiego roweru dzielnice zdecydowały się sfinansować dodatkowe stacje z własnych środków. Na początku maja przybędzie 14 nowych stacji, co w sumie da magiczną liczbę 100 nowych wypożyczalni, które powstaną tej wiosny w Warszawie.

Veturilo zagości po raz pierwszy we Włochach. Pojawi się tu 5 stacji: przy Urzędzie Dzielnicy Włoch, przy PKP Warszawa Nowe Włochy, przy OSiRze Włochy na ulicy Gładkiej, przy Domu Kultury Włochy na ulicy 1 sierpnia oraz przy skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich z ulicą Popularną.**

O cztery dodatkowe stacje wzbogaci się również południowy Ursynów. Tym samym ta dzielnica stanie się drugą, po Śródmieściu, pod względem liczby stacji Veturilo. Trzy stacje więcej będą mieli także do dyspozycji mieszkańcy Ochoty. Oprócz nich w Warszawie pojawią się także dwie stacje w ramach systemu "Pedałuj i Płyń", który ma zachęcać do przesiadania się z roweru na kajak. Jedna z nowych stacji stanie przy Porcie Czerniakowskim, a druga przy Spójni.

Zobaczcie w naszej galerii mapy nowych stacji (zaznaczone na czerwono).

d4bk46f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bk46f
Więcej tematów