Trwa ładowanie...

Jeden sprzedawał, drugi kupował. Wpadli na gorącym uczynku

Podczas przeszukania mieszkania znaleziono kolejne narkotyki: marihuanę, amfetaminę i mefedron

Jeden sprzedawał, drugi kupował. Wpadli na gorącym uczynku
d2kzjhq
d2kzjhq

Stołeczni policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn na gorącym uczynku kupna i sprzedaży narkotyków. - Mundurowi znaleźli przy 40-letnim Sebastianie Z. i 53-letnim Marku J. prawie 30 gramów marihuany, ponad 80 gramów amfetaminy i prawie 14 gramów mefedronu - informuje Komenda Stołeczna Policji .

Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością narkotykową zatrzymali dwóch mężczyzn w momencie, kiedy dokonywali transakcji. 40-letni Sebastian Z. spotkał się z 53-letnim Markiem J. by sprzedać mu amfetaminę . Obaj wpadli na gorącym uczynku.

Po zatrzymaniu podejrzewanych mundurowi udali się na przeszukanie mieszkania należącego do Sebastiana Z. Na miejscu znaleźli i zabezpieczyli kolejne narkotyki: prawie 30 gramów marihuany , 42 gramy amfetaminy i prawie 14 gramów mefedronu.

Po przeprowadzeniu czynności Sebastianowi Z. został przedstawiony zarzut udzielania i posiadania, natomiast Markowi J. zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających .

d2kzjhq

Sąd na wniosek prokuratury podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu obu zatrzymanych na okres 3 miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, za udzielanie nawet 10 lat.

d2kzjhq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kzjhq
Więcej tematów