Trwa ładowanie...
veturilo
+1
Luiza Poreda
03-04-2013 12:09

Jak korzystać z Veturilo?

ZTM przygotował kampanię informacyjną na szeroką skalę - dwa filmy animowane i sześć fabularnych

Jak korzystać z Veturilo?
dbzdpn3
dbzdpn3

Pogoda wciąż uniemożliwia zakończenie instalacji miejskich rowerów, jednak ZTM już rusza z kampanią promującą Veturilo.

ZTM przygotował osiem filmów - dwa animowane i sześć fabularnych. Pierwsza animacja to 60-sekundowy spot instruktażowy, w którym wyjaśniono najważniejsze zasady korzystania z Veturilo. Będzie go można zobaczyć m.in. na youtube.com, na stronie veturilo.waw.pl oraz na fanpage’u ZTM i pełnomocnika prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej na Facebooku. Drugi animowany film to 15-sekundowy spot promocyjny, który jest już wyświetlany na ekranach w wagonach i na stacjach metra oraz na ekranach w autobusach i tramwajach. Będzie go można zobaczyć także w Internecie.****

Filmy fabularne w formie instruktażu pokazują, jak w praktyce bezpiecznie korzystać z rowerów w ruchu miejskim. Obejrzeć je będzie można również w Internecie (strona Veturilo, youtube, Facebook)
.

Przez cały kwiecień, w wybranych wiatach przystankowych na terenie Warszawy, będą eksponowane plakaty z Zofią Klepacką, która zgodziła się wziąć udział w kampanii.

dbzdpn3

Powstała też specjalna mapa zawierająca lokalizacje stacji, którą można otrzymać m.in. w Punktach Obsługi Pasażerów ZTM. Dla wszystkich, którzy z Veturilo do tej pory jeszcze nie korzystali jest na niej umieszczona przystępna instrukcja obsługi systemu.

Mapę będzie można otrzymać od informatorów ZTM, którzy będą dyżurowali przez kilka pierwszych dni po uruchomieniu systemu przy wybranych stacjach, zlokalizowanych przy: Dworcu Centralnym, pl. Konstytucji, Politechnice, pl. Bankowym, Dworcu Gdańskim, Dworcu Wschodnim (od strony Kijowskiej), rondzie Starzyńskiego, Stadionie Narodowym, Grójeckiej (przy skrzyżowaniu z Bitwy Warszawskiej 1920 r.), pl. Unii Lubelskiej, Puławskiej, Os. Górczewska, Forcie Bema, Starych Bielanach, rondzie Żaba, pl. Wilsona i stacji metra Marymont. W wersji elektronicznej będzie dostępna na stronach: ZTM i Veturilo.

W ramach kampanii promującej Veturilo przygotowano specjalny, okolicznościowy wzór Warszawskiej Karty Miejskiej, który jest dostępny do końca listopada 2013 r.

dbzdpn3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbzdpn3
Więcej tematów