Trwa ładowanie...

Inwestycja na Saskiej. Kolejny „modny” adres w stolicy

Powstająca inwestycja przy ul. Londyńskiej 5 w Warszawie, to kolejna po ul. Hożej 55 gratka dla osób poszukujących reprezentacyjnego lokum, będącego jednocześnie pewną inwestycją

Inwestycja na Saskiej. Kolejny „modny” adres w stolicy
d2qofbp
d2qofbp

Od jakiegoś czasu na Saską Kępę pomiędzy stare przedwojenne kamienice i wille, wkradają się elementy współczesnej architektury. Kilka pojedynczych apartamentowców, komercyjnych budynków czy supermarketów, tworzą jednak spójną całość i wygląda na to, że tak już zostanie. Kolejny projekt, który ma tam powstać również nie chce zakłócać wyjątkowego klimatu tego miejsca. „Londyńska 5” bo tak nazywa się nowa inwestycja łączy w sobie atuty kameralnego otoczenia i urokliwych uliczek z przedwojenną zabudową i z nowoczesnymi elementami. Jednocześnie znajduje się blisko ulicy Francuskiej, warszawskiego „salonu” spotkań towarzyskich.

Budowa inwestycji dopiero się rozpoczęła ale już wiadomo, że będzie ona miała charakter ekskluzywny.„Londyńska 5” oferuje 27 przestronnych apartamentów, o powierzchni od 30 do ponad 165 mkw., rozmieszczonych na trzech piętrach. Inwestor, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, zadbał nie tylko o wysoki standard zamieszkania, ale także o eleganckie przestrzenie wspólne. Przyszli mieszkańcy będą mieli do swojej dyspozycji otoczony drzewami ogród i reprezentacyjny hall z recepcją. Autorem projektu jest pracownia adaptic-architekci Rzucidło Kołodziej Spółka Partnerska. Generalnym wykonawcą została firma Kalter. Prace mają się zakończyć na początku 2016 roku.

Saska Kępa nie należy do najtańszych miejsc pod względem nieruchomości, ale cena mieszkania na tym prestiżowym osiedlu, może jednak zaskoczyć. Aby zostać mieszkańcem apartamentowca przy ul.* Londyńskiej 5, trzeba zapłacić od 13 600 zł za *mkw. Mimo wysokiej ceny i wczesnego etapu realizacji, lokale są już sprzedane w 30proc. Wygląda na to, że osiedle Saska Kępa zyska nowych mieszkańców z zasobnym portfelem, co dobrze wróży okolicznym przedsiębiorcom, a tym samym całej dzielnicy.

d2qofbp

Zobaczcie też WIDEO - prezentację nowej Hali Koszyki!

d2qofbp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qofbp
Więcej tematów