Trwa ładowanie...

HEY i Łąki Łan zagrają za darmo na Narodowym

Sprawdź, jak zdobyć bezpłatną wejściówkę!

HEY i Łąki Łan zagrają za darmo na Narodowym
dn1pvsj
dn1pvsj

Już w marcu (18-19 marca 2015 r.) startuje III edycja Absolvent Talent Days, największych i najbardziej prestiżowych targów pracy i praktyk w Polsce. W pięciu polskich miastach studenci i absolwenci będą mieli okazję spotkać się z najlepszymi pracodawcami, wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach oraz posłuchać paneli dyskusyjnych z udziałem znanych gości.

Zwieńczeniem wiosennej edycji targów Absolvent Talent Days będzie bezpłatny koncert pod szyldem ATD music.

dn1pvsj

- Zapraszamy na największy, bezpłatny koncert jaki do tej pory miał miejsce na płycie głównej Stadionu Narodowego w Warszawie. Koncert jest dla uczestników targów Absolvent Talent Days, czyli studentów i absolwentów z całej Polski - informuje Wawalove.pl Ewelina Sadowska.

Koncert ATD music jest zgodny z ideą targów pracy Absolvent Talent Days, które poza możliwością poznania rynku pracy mają być wyjątkową okazją dla młodych ludzi na spotkanie z inspirującymi ludźmi sukcesu. - Wspólnym mianownikiem dla zapraszanych na targi gości, jak i artystów występujących podczas koncertu jest fakt, iż udowadniają oni, że pasja, odwaga, i zaangażowanie są kluczem do powodzenia i samorealizacji. ATD music jest także świetną okazją na bezpłatny udział w wydarzeniu kulturalnym wspierającym wszechstronny rozwój młodych osób – przekonują organizatorzy.

Na koncercie ATD music wystąpią HEY, Łąki Łan, Jamal, O.Torvald oraz gościnny występ jednej z polskich piosenkarek młodego pokolenia. Wejdź i pobierz darmowy bilet: http://www.talentdays.pl/

dn1pvsj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn1pvsj
Więcej tematów