Trwa ładowanie...

Hanna Gronkiewicz-Waltz składa świąteczne życzenia warszawiakom. Czego życzy?

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji prezydent Warszawy złożyła wirtualne życzenia mieszkańcom stolicy. Jak Wam się podoba?

Hanna Gronkiewicz-Waltz składa świąteczne życzenia warszawiakom. Czego życzy?Źródło: Agencja Gazeta, fot: Dawid Żuchowicz
d11k6h4
d11k6h4

W Warszawie czuć już atmosferę świąt. Na stołecznych ulicach błyszczy zimowa iluminacja, kursuje świąteczne metro, a mieszkańcy robią już ostatnie zakupy, by przygotować wigilijny stół.

Z okazji zbliżających się świąt Hanna Gronkiewicz-Waltz życzy mieszkańcom stolicy "spotkań przy wigilijnym stole przepełnionych kolędami, zapachem choinki, a także tak wyczekiwanymi przez najmłodszych prezentami oraz wytchnienia od codziennych spraw." Dodała również specjalny filmik na Twitterze.

Co na to warszawiacy? Część z nich podziękowała Hannie Gronkiewicz-Waltz, składając własne życzenia. Jednak nie obyło się bez krytycznych wypowiedzi.

W piątek przewodniczący komisji weryfikacyjnej Patryk Jaki poinformował, że rodzina Hanny Gronkiewicz-Waltz oraz osoby, które wzbogaciły się na reprywatyzacji kamienicy przy Noakowskiego 16, mają oddać miastu 15 milionów 375 tysięcy złotych.

d11k6h4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11k6h4
Więcej tematów