Trwa ładowanie...

Gronkiewicz-Waltz: "Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom Warszawy"

"HGW i PO popiera głównie wiocha z dzielnic zamieszkałych przez słabo wykształcony element napływowy" - komentuje Rafał Ziemkiewicz

Gronkiewicz-Waltz: "Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom Warszawy"
dbm9kly
dbm9kly

Prezydent Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Waltz podziękowała osobiście warszawiakom za decyzję w sprawie jej odwołania. Na swoim profilu umieściła następującą wiadomość.

Bardzo dziękuję wszystkim mieszkańcom Warszawy. To dla mnie wyraz szczególnego zaufania, ale także mocne zobowiązanie do jeszcze bardziej wytężonej pracy. To referendum mi pomogło. Dzięki niemu miałam okazję zdać relację mieszkańcom Warszawy ze zmian, które wdrożyliśmy w ciągu ostatnich 7 lat. Zrozumiałam też jednak, że Warszawiacy oczekują nie tylko wielkich inwestycji w infrastrukturę, ale także rozmowy i dialogu. Wiem, że tego było dotąd za mało i to udało się zmienić. Szczególnie dziękuję wszystkim tym, którzy w tę zmianę uwierzyli. Postaram się nie zawieść ich oczekiwań. Zobaczymy się za rok w trakcie prawdziwych wyborów. A od dziś wracam do codziennej pracy nad naszym wielkim projektem: „Zmieniamy Warszawę”.

Jak już wiemy prawie na sto procent, frekwencja w referendum była zbyt niska by uznać jego ważność. Nie podoba się to przeciwnikom obecnej prezydent. Znany publicysta, Rafał Ziemkiewicz napisał nawet:

HGW i PO popiera głównie wiocha z dzielnic zamieszkałych przez słabo wykszałcony element napływowy.

dbm9kly

Oto jak niektórzy nie potrafią się pogodzić z wynikami referendum.

dbm9kly
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbm9kly
Więcej tematów