Trwa ładowanie...

Gra miejska "Szukaj Lolka"

Rozwiązuj zadania i zagadki, poznając ciekawe miejsca w centrum Warszawy i wygraj cenne nagrody!

Gra miejska "Szukaj Lolka"
d1m0ibp
d1m0ibp

Weź udział w grze miejskiej z Bolkiem i Lolkiem! Rozwiązuj zadania i zagadki, poznając ciekawe miejsca w centrum Warszawy! Gra odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12 października, w godzinach 12:00 - 16:00. Udział w grze jest bezpłatny.

Kto może brać udział w grze?
Gra jest dla wszystkich, większość zadań będą w stanie rozwiązać nawet dzieci, więc organizatorzy zapraszają szczególnie rodziny z dziećmi. Drużyna może liczyć od 1 do 4 osób. Liczba uczestników jest ograniczona. W grze mogą brać udział tylko zarejestrowani uczestnicy, którzy otrzymają potwierdzenie rejestracji.

Jakie nagrody można wygrać?
I miejsce: Xbox 360 + Kinect
II miejsce: Tablet LENOVO Yoga
III miejsce: Słuchawki Sony
Dla wszystkich, którzy ukończą grę - koszulki z Bolkiem i Lolkiem!
Na mecie - dodatkowe konkurencje z prezentami dla dzieci.

Na czym polega gra „Szukaj Lolka”?
Aby znaleźć Lolka należy przede wszystkim przejść trasę gry, kierując się wskazówkami otrzymywanymi w różny sposób – znajdziecie je w listach, w wiadomościach od agentów terenowych lub w przestrzeni miasta. Żeby zdobyć jak najwięcej punktów będziecie musieli rozwiązać jak najwięcej z około 20 zadań. Nie będą one bardzo trudne, ale będą wymagały czasem dokładności, a czasem pomysłowości. Ważne jest, że jeżeli nie rozwiążecie prawidłowo niektórych zadań, możecie nie trafić do kolejnego punktu kontaktowego. Ale nie martwcie się, dostaniecie możliwość zadzwonienia w takiej sytuacji do agentki specjalnej – Toli. Wygrywa drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów, przyznawanych za odwiedzone Punkty Kontaktowe oraz zadania.

d1m0ibp

Jak się zgłosić?
Zarejestruj się na portalu Evenea http://szukajlolka.evenea.pl/
Zgłoszenie jest możliwe do 10 października 2014 r.
Czekaj na potwierdzenie zgłoszenia drużyny.

d1m0ibp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1m0ibp
Więcej tematów