Trwa ładowanie...

Gdzie mieszkają groźne psy? Gdzie jest monitoring, a gdzie plac zabaw? [MAPA]

Ciekawa i kompleksowa mapa Warszawy przygotowana przez serwis Dobraulica.pl

Gdzie mieszkają groźne psy? Gdzie jest monitoring, a gdzie plac zabaw? [MAPA]
d2s71af
d2s71af

Serwis internetowy Dobraulica.pl przygotował wyjątkowo wszechstronną mapę , na której znalazło się kilka tysięcy informacji. Informacji przydatnych mieszkańcom danej okolicy lub tym, którzy tę okolicę chcą bliżej poznać.

Co znajdziemy na mapie?

Informacje, jakie tu znajdziemy, są bardzo wszechstronne. Na mapie oznaczone są najbliższe szkoły rejonowe, posterunki policji, obiekty kultury (muzea, biblioteki), bazarki, place zabaw, studnie wody oligoceńskiej, apteki i przychodnie - tak jak na wielu innych mapach. Jednak tutaj dodatkowo znajdziemy informację np. o miejscach, w których właściciele zarejestrowali psy uznawane za agresywne i niebezpieczne, sprawdzimy też, czy w danej lokalizacji znajdują się kamery miejskiego monitoringu.

Mapa zawiera też informacje, na jakich ulicach narażeni możemy być na hałasy całodobowych obiektów komercyjnych, głośnych klientów całodobowych sklepów z alkoholem. Możemy też sprawdzić, które skrzyżowania są - według warszawskiej drogówki - najbardziej niebezpieczne.

d2s71af

To nie wszystko. Wiele z tych informacji opatrzonych jest stosowną informacją. Jeśli w danym miejscu można spotkać agresywnego psa, to dzięki mapie dowiemy się, jakiej dokładnie jest on rasy. Jeśli interesuje nas lokalizacja studni oligoceńskiej, dzięki mapie dowiemy się o częstotliwości badania jakości wody w tym miejscu.

"Dobraulica.pl" stworzył również* mapę przestępstw popełnianych w Warszawie .*

d2s71af
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s71af
Więcej tematów