Trwa ładowanie...

Food trucki nakarmią głodnych pracowników zagłębia korporacji

Żarcie na Kółkach w Mordorze

Food trucki nakarmią głodnych pracowników zagłębia korporacji
d40aarr
d40aarr

8 czerwca o godzinie 11.00 na ul. Konstruktorskiej 13 zaparkują "jadłowozy", w których do 12 czerwca będzie można skosztować potraw z całego świata.

Betonowo - szklany biurowy Mordor? Tutaj nas jeszcze nie było! A wszystko wskazuje na to, że jesteśmy potrzebni, bo w Mordorze podobno brakuje różnorodnej dobrej foodtruckowej kuchni. Tak więc nadjeżdżamy! Przez cały tydzień od poniedziałku do piątku będziemy karmić dzielnie i odważnie wszystkich biurowych głodomorów, smakoszy, foodtruckożerców i streetfood-maniaków. Mobilne restauracje z kuchnią z czterech stron świata nie pozwolą, by w okolicznych biurowcach słychać było burczenie w brzuchu - piszą na stronie organizatorzy Żarcia na Kółkach.

Taki festiwal smaków, zapachów i kolorów mogliśmy już poczuć na Stadionie Narodowym: * Żarcie na kółkach. Wielkie otwarcie sezonu na błoniach Narodowego* i na placu Defilad: * Żarcie na Kółkach dwa dni non stop przed Pałacem Kultury*

Żarcie Na Kółkach zrodziło się latem 2013 i miało być pomysłem jednorazowym, wakacyjnym w odpowiedzi na tętniące życiem tereny warszawskiej Wisły oraz gigantyczną popularność wozów z jedzeniem w naszym mieście. Realizacja tego projektu przerosła oczekiwania organizatorów oraz samych uczestników i spotkała się z tak ciepłym odbiorem oraz ogromną frekwencją gości, że projekt przerodził się w jedyny obecnie cykliczny event foodtruckowy.

"Jadłowozy" to nie tylko burgery. Można w nich skosztować również inne, wytrawne potrawy z całego świata, ale też...słodkości, którym ciężko się oprzeć. Żarcie na Kółkach w Mordorze już od 8 do 12 czerwca od godziny 11.00 do 18.00. Pełną listę food trucków poznamy wkrótce.

d40aarr
d40aarr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40aarr
Więcej tematów